День Ангела Олексія - значення імені, коли відзначають, привітання та побажання

Значення імені Олексій можна розглядати з двох різних джерел. За старовинним слов'янським походженням, це ім'я має значення "божа людина". З іншого боку, згідно з давньогрецькою етимологією, воно може означати "оберігаючий".

Носії імені Олексій мають певні риси характеру, що відрізняють їх від інших людей. Олексій - це людина, яка здатна захистити себе від різних неприємностей та проблем. Важливе значення для нього має його дитинство та родина, в якій він виріс. Він завжди готовий до допомоги та підтримки інших людей, має високу чутливість та уважність до потреб інших. Вміє слухати і давати поради. При цьому, він переважно діє не словами, а вчинками.

Олексій завжди виконує будь-яку роботу з великою старанністю та детальністю, що дозволяє йому досягати успіху в будь-якій справі, яку він обирає. Олексій є людиною з власною думкою та неповторною особистістю. Багато з них досягають великих успіхів у творчості.

Олексій - це добрий сім'янин, який шанує та поважає свою дружину. Він завжди готовий до компромісів, але при необхідності вміє відстоювати свою думку. Вибір дружини для Олексія - це серйозна справа, і він підходить до цього з великою увагою та вибірковістю. Його друзі та рідні нерідко називають його Альоша, Льоша, Льошечка, Льоха, Альошенька, Алекс.

Іменини: 17 лютого, 25 лютого, 28 лютого, 8 березня, 22 березня, 28 березня, 30 березня, 5 квітня, 4 травня, 7 травня, 2 червня, 5 червня, 22 червня, 23 червня, 6 липня, 17 липня, 4 серпня, 20 серпня, 22 серпня, 25 серпня, 26 серпня, 27 серпня, 30 серпня, 4 вересня, 12 вересня, 16 вересня, 22 вересня, 25 вересня, 1 жовтня, 2 жовтня, 4 жовтня, 11 жовтня, 13 жовтня , 18 жовтня, 29 жовтня, 3 листопада, 6 листопада, 11 листопада, 13 листопада, 20 листопада, 22 листопада, 23 листопада, 27 листопада, 3 грудня, 5 грудня, 6 грудня, 10 грудня, 11 грудня, 17 грудня, 23 грудня

Віршовані привітання та побажання з Днем Ангела (іменинами) Олексія

Алекс, Льоха, Олексій,

Не сумуй і не хворій,

Будь здоровим, позитивним,

Бадьорим, сильним та спортивним!

 

***

 

Ім'я вірно тобі дали,

Адже Олексієм назвали.

На роботі та в сім'ї

Довіряють усі тобі.

 

Від душі ми вітаємо,

Щастя та любові бажаємо.

Нехай довкола будуть друзі

І щаслива родина і близькі.

 

***

 

З днем Ангела, Олексій!

Не сумуй і не хворій.

Будь успішним та веселим,

Сильним, бадьорим та здоровим!

 

Будь підтягнутим, гарним,

І багатим, і щасливим.

Будь коханим і люби.

Яскраво, барвисто живи!

 

***

 

Будь щасливим, Олексій.

Живи класно, не хворій.

Будь успішним та веселим,

Будь прикольним і завзятим.

 

Поздоровляю від душі!

Дні нехай будуть добрі.

Ніколи не сумуй,

Тисни на газ, твори, дерзай!

 

***

 

Вітаю, Олексію!

У найрадісніший із днів

Побажання приймай

І келихи наповняй.

 

Щоб був ти, Олексій,

Генератором ідей.

Свіжих, нових, креативних

І з результатом позитивним.

 

***

 

Алекс, Льоха, Олексій,

Щасливіше будь хутчій,

Частіше смійся, не сумуй,

Сміло ти вперед крокуй!

 

Ти, Альошко, посміхнись,

За щастя ти своє держись.

Ти ж Божий чоловік

Значить, будь добрим навік!

 

Нехай здоров'я не підводить,

Натхнення приходить.

Гарячать нехай частіше кров

Пристрасть, емоції, любов!

 

***

 

C іменинами Олексія

З любов'ю ми вітаємо,

Слів красивих ми не шкодуємо,

Тільки б щастя вони несли.

 

Тільки б наші слова зуміли

Розігнати хмари бід і зла.

Вітаємо ми Олексія

І бажаємо йому добра!

 

***

 

З Днем ангела тебе, Олексій,

В житті ніколи не хворій!

Зі святом хорошим вітаю

І від себе тобі я бажаю:

 

У сім’ї – розуміння, тепла і любові,

Щоб юності полум’я не гасло у крові.

Хочу від серця побажать,

В житті була лиш благодать!

Збірка нових привітань в прозі з Днем Ангела Олексія та Льоші

З Днем Ангела, Льоха! Нехай сьогодні тебе оточують тільки добрі люди, радість і щастя. Нехай твій Ангел-охоронець завжди береже тебе та направляє на шляхи успіху!

***

Дорогий Олексію, з Днем твого Ангела! Хай цей день буде наповнений любов'ю та теплом рідних та близьких. Нехай кожен твій крок буде направлений до досягнення великих цілей!

***

З іменинами, Олекса! Бажаю тобі відчувати бадьорість та енергію кожного нового дня, а кожен крок - досягнення мети. Нехай доля завжди сприятиме тобі, а твої близькі - радують та люблять!

***

Вітаю зі святом, Льошка! Нехай сьогоднішній день стане початком нових досягнень та здійснення мрій. Бажаю тобі сміливо крокувати до мети, яка завжди здавалася недосяжною!

***

З Днем Ангела, Олексію! Нехай твій день буде наповнений добром, здоров'ям та радістю. Бажаю тобі знайти в собі сили та впевненість, щоб здійснювати свої мрії та бути щасливим!

***

Шановний Олексію! Вітаю з Днем Ангела! Нехай твоє життя буде наповнене духовним розквітом та світлим спогадами. Бажаю тобі досягати нових висот і відчувати радість від кожного нового дня!

***

Дорогий Олекса, з іменинами тебе! Нехай твоє життя буде наповнене світлом, радістю та успіхами. Бажаю тобі здійснення всіх мрій, які ти плекав у своєму серці, і здоров'я, щоб насолоджуватися кожним моментом життя!

***

Вітаю зі святом, Олексію! Нехай твоє життя буде повне пригод та незабутніх моментів. Бажаю тобі бути здоровим та успішним, мати любов і підтримку своїх рідних та близьких. Хай збуваються всі твої мрії!

***

Любий Льоха! Вітаю з Днем Ангела! Нехай твоє життя буде як світлий, щасливий шлях, який веде до успіху та досягнень. Бажаю тобі знайти усе, що тебе дійсно робить щасливим і дарує задоволення, а також здійснити свої найзаповітніші мрії!

***

З іменинами, Олексій! Нехай життя принесе тобі багато щасливих моментів, спогадів та радості. Бажаю тобі мати незламний оптимізм та віру у свої сили, щоб досягати нових вершин і здійснювати всі твої мрії!

Відео листівка для привітання з Днем Ангела Олексія