28 червня - День Конституції України. Історія свята Основного Закону України. Красиві привітання у віршах і прозі

     28 червня в Україні відзначається державне свято – День Конституції України. Це свято відзначається щорічно в честь прийняття Верховною Радою України саме в цей день 1996 року Конституції країни. Після 6 років конституційного процесу, який тривав у незалежній Україні протягом 1991-1996 років, Верховною Радою другого скликання був прийнятий Основний Закон України. Майже добу тривало засідання Верховної Ради. Документ отримав підтримку 315 народних депутатів, що становило більше двох третіх від всього депутатського корпусу. З того часу 28 червня – не лише визначний момент в історії, а й особлива дата для кожного патріота. Це державне свято єдине, яке закріплене в Конституції. В статті 161 Основного Закону  сказано, що день прийняття Конституції України є державним святом – Днем Конституції України. Від прийняття Конституції в 1996 році до наших днів зміни в неї вносилися лише декілька разів, адже процедура внесення правок і змін доволі жорстка. Для ухвалення змін в певні розділи Закону вимагається підтримка від 2/3 до 3/4 голосів депутатського корпусу конституційного складу Верховної Ради.

Привітання з Днем Конституції України в прозі. Привітайте своїми словами друзів зі святом 28 червня

Вітаю з Днем Конституції України. Бажаю миру та процвітання нашій європейській країні, в якій ми почуватимемося впевнено, затребувано, матимемо можливість для самореалізації. Відчуватимемо себе повноправними та щасливими людьми та громадянами!

***

День Конституції України – це свято національної значущості. Це наше спільне свято! Вітаємо всіх наших співвітчизників із цим знаменним днем та бажаємо всіх благ, а головне, щоб Основний Закон нашої країни дотримувався неухильно, і кожен український громадянин був упевнений у своєму світлому майбутньому в мирній та незалежній європейській країні. Зі святом!

***

Бажаю, щоб кожен у нашій незалежній та квітучій країні завжди відчував свою свободу, рівність, потрібність та значущість. Бажаю, щоб перед кожним були відкриті всі дороги та горизонти, щоб попереду завжди було лише світле та добре майбутнє. Бажаю, щоб кожен громадянин пам'ятав і шанував історію та закони своєї країни, щоб між людьми завжди була дружба, повага та порозуміння. Із Днем Конституції!

***

Дорогі українці! Сьогодні велике державне свято – День Конституції України. Конституція - це основний закон держави, який проголошує її незалежність. З того моменту, як конституція України набула чинності, ми почали будувати нову, незалежну державу та боротися за її існування. Нехай кожен українець матиме безліч приводів для гордості рідною країною. Зі святом!

***

У День Конституції хочу привітати та побажати свято шанувати закони, бути справжнім патріотом неньки України, дбати про своїх рідних та близьких! Давайте будувати та жити у правовій державі! Бажаю вам миру, стабільності, достатку, сил та здоров'я!

***

Нехай демократичні принципи, закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо, щоб мир та злагода сприяли подальшому розвитку правової незалежної держави!

***

Прийміть щирі вітання з нагоди всенародного свята Дня Конституції України! Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови процвітаючої демократичної України. Щиро бажаю вам міцного здоров'я, сімейного благополуччя та життєвого успіху!

***

Вітаю із Днем Конституції України. Бажаю завжди залишатися чесним і гідним громадянином своєї країни, бажаю з кожним днем досягати високих успіхів та радісних перемог та нехай права та можливості, затверджені в Конституції, тобі в цьому допомагають.

***

Вітаю з Днем Конституції України і хочу побажати, щоб щодня і щороку уряд дбав про права та благо громадян, щоб у всьому і завжди дотримувався порядку і законів, щоб кожен громадянин України жив у достатку та щасті, щоб Конституція залишалася надійною гарантією безпеки та повноцінності життя людини.

***

Вітаю із Днем Конституції України. Бажаю процвітання та миру незалежній європейській країні. Бажаю здоров'я та щастя тобі та твоїй родині! Нехай кожен день дарує успіх, достаток, радість та можливість досягти важливої мети. Нехай в Україні вирує мирне, щасливе та заможне життя!

Чудові віршовані побажання для привітання знайомих з Днем Конституції

З Днем конституції, ура!

Нехай живеться мирно, дружно,

І посміхається сім'я,

І все здійсниться, що потрібно.

 

Нехай святкує вся родина,

І радість серце зігріває,

І нехай ненька Україна

Завжди живе та процвітає!

 

***

 

З Днем Конституції вітаю

Кохану, милу Україну.

Бажаю миру, процвітання,

Нехай міцніє кожну днину.

 

Народ, щоб жив завжди щасливо,

Щоб шанували свій головний закон,

Нехай радіє і святкує

Сьогодні кожний регіон

***

День свого головного закону

Сьогодні святкуватиме Україна,

Так веселись і живи в мирі,

Улюблена європейська країна.

 

І в це свято пару слів напишемо,

Піднесемо ось це вітаннячко,

Всім українцям радості побажаємо,

Тепла, удачі та безмежне щастячко

 

***

 

З Днем Конституції від серця

Я вас сьогодні вітаю.

Порядок, щоб закон зберігав

Я вам щиро побажаю.

 

Нехай найважливіший документ

Усім гарантує свободу,

Несправедливості не дасть

Для волі жодного ходу.

 

***

 

Із Днем Конституції сьогодні

Я вітаю України,

Бажаю, щоб процвітали,

Щасливі були і єдині.

 

Добра країні, народу - сили,

Нових перемог та досягнень,

Веде нехай народ держава

До великих і значних звершень.

 

Відео для привітання з Днем Конституції України