Введення в храм Пресвятої Богородиці - історія, вітання, вірші, проза, листівки та відеопривітання

    Введення в церкву Пресвяті Владичиці нашої Богородиці Марії — одне із двонадесятих (від слов'янського «дванадесять» — дванадцять), тобто найбільших православних свят, встановлене на згадку про те, що батьки Богородиці урочисто повели її у трирічному віці, при якому вона жила до свого заручення із праведним Йосипом. Свято Введення у храм Пресвятої Богородиці відбувається щорічно 4 грудня (21 листопада за старим стилем).

    Відомо, що батьки Богородиці, Йоаким та Анна, тривалий час були бездітні. Молячись, щоб Господь дарував їм дитину, вони дали обітницю – народжене дитя присвятити Богу. Коли Пресвятій Діві виповнилося три роки, на виконання обіцянки, батьки у супроводі рідних та близьких їм людей із запаленими світильниками урочисто повели її до Єрусалимського храму. Пресвяту Діву зустрів первосвященик Захарія і за навіюванням Божим ввів її у Свята Святих. Це було таке приміщення храму, куди сам первосвященик міг входити лише раз на рік після принесення особливої ​​жертви.

    Вручивши свою єдину дитину Богу, Йоаким та Анна повернулися додому. Богородиця залишилася жити при храмі. Благочестиві жінки, які присвятили себе Богу, виховували її разом з іншими благочестивими дівчатами. Марія молилася, старанно читала Святе Письмо і займалася рукоділлям. Церковне переказ свідчить, що до неї часто був Ангел Божий і приносив їжу.

    Початок святкування Введення в храм Пресвятої Богородиці відноситься до IV століття, коли з'явилися згадки про свято у творах святителя Григорія Ніського. Збереглися проповіді на свято Введення Богородиці константинопольських патріархів Германа та Тарасія (VIII століття). Вказівки про свято містяться в деяких місяцесловах того ж часу. Хоча свято Введення відоме з перших століть християнства, спочатку він відзначався не так урочисто, як зараз. Церковні історики кажуть, що до двонадесятих він увійшов лише після XIV століття.

Віршовані привітання з Введенням в храм Пресвятої Богородиці

Нехай Богородиця Свята

Тобі добро лиш принесе

І щастя без кінця і краю,

І радості на рік вперед!

 

Нехай береже від бід Вона,

Пошле тобі благословення,

І дарує щастя тобі щодня,

Затишок, здоров'я та везіння!

 

***

 

Нехай Богородиця як в храм

Увійде сьогодні в кожен дім

І серцевим світлом та теплом

Обдарує його своїм.

 

Від бід та горя захистить

Душі небесною чистотою

І шлях надією зміцнить,

Сяючою в ночі зорею.

 

Нагадає це свято нам,

Що діти – це дар небес,

Нехай Божа мати допоможе їм

Як синові, що з темряви воскрес.

 

***

 

У свято це православне,

У День введення в храм

Богородиці прекрасної,

Побажаю щастя Вам!

 

Нехай подарує Вам Марія

Доброту, смирення, світло,

Будьте ж чесні, терплячі,

Бог в житті за це віддячить!

 

***

 

У день введення в храм

Від душі бажаємо Вам

У будинку миру та тепла,

Щирого в душі добра.

 

Нехай Богородиця Свята

Вас завжди оберігає.

Все погане відведе,

Любов та щастя принесе.

 

***

 

В день введення в храм

Богородиці Святої!

Нехай легко живеться Вам,

І в душі панує спокій!

 

Нехай у всьому допоможе Бог,

Будуть близькі цінувати.

Щастя Вам великий шматок,

Щоб ні краплі не тужити!

 

***

З введенням у храм привітати,

Хочу сьогодні я весь люд.

Адже Богородицю Святу

Усі славлять там і тут.

 

Вам у це свято побажаю

Я віри, щастя та добра,

Просіть допомоги - почує

Молитви від серця всі вона.

 

***

 

День введення в храм

Богородиці Марії

Він нагадує всім нам

Те, як жили колись святі,

 

Господу обітниця була дана,

Свою доньку передали

В руки божі, у божий храм,

Слово вірне дотримали!

Поздоровлення своїми словами до свята Введення Богородиці (4 грудня)

Бажаю, щоб душа завжди була легкою та чистою, щоб її ніколи не обтяжували погані думки та бажання. Бажаю, щоб віра допомагала знайти в собі сили і жити керуюсь велінням Бога. Нехай смирення допоможе приймати тільки вірні і праведні рішення, тоді ваше життя буде добрим, щасливим, наповненим світлом і любов'ю. З днем Введення в храм Пресвятої Богородиці!

***

Вітаю з введенням у храм Пресвятої Богородиці! Нехай цей світлий день буде сповнений добра, радісних звісток і удачі! Бажаю, щоб щодня свята Богородиця тебе оберігала та посилала тобі своє благословення! Живи в гармонії, бережи себе та своїх близьких, і нехай твоє серце переповнює любов!

***

Вітаю зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці. Нехай тебе оточують добрі люди. Нехай з тобою завжди буде твоя надія та любов. Нехай Богородиця зберігає тебе та твою сім'ю від бід. Нехай твоє життя висвітлюється променями щастя. Бажаю здоров'я, миру, духовного зростання, самореалізації та добрих вчинків у житті.

***

Вітаю зі світлим святом - Введення в храм Пресвятої Богородиці! Бажаю у цей світлий день вашим сім’я миру, затишку, достатку та тепла. Нехай Бог пошле всім блага та міцності духу. Всі життєві випробування нехай послужать уроком і подальше життя буде світле, чисте і сповнене смирення і любові.

***

Зі світлим святом введення в храм Пресвятої Богородиці! Нехай вона збереже тебе від негараздів та бід! Бажаю добра і миру, радості та достатку, тепла та краси! Нехай віра в Бога допомагає долати будь-які перешкоди!

***

Нехай Пресвята Богородиця береже тебе та всю твою сім'ю! Бажаю миру, достатку і лише добрих звісток! Бажаю тобі оточувати себе лише добрими людьми та наповнювати життя любов'ю та щастям! Нехай заповітні мрії здійснюються, щоб радість осяяла яскравим світлом твою душу!

***

У день світлого свята — Введення в храм Пресвятої Богородиці нехай Бог пошле терпіння і здоров'я, сильну віру і велику надію, чесність і вірність, розсудливість і доброту сердець.

***

Вітаю зі святом Введення у храм Пресвятої Богородиці та бажаю душевного тепла, сердечної радості, світлої надії, щирої любові, міцної віри, щасливої зірки, яка завжди вестиме тебе до благодаті.

***

Вітаю із чудовим святом Введення у храм Пресвятої Богородиці! Нехай це світле свято принесе до Вашої оселі море добрих новин, щастя та тепла. Усього Вам найкращого!

***

Нехай у це світле свято душа наповниться світлом та терпінням. Нехай Бог пошле милосердя та добрі звістки. Бажаю сім'ї процвітання, віри та любові, хай молитви будуть завжди почуті. Зі святом!

***

У день введення в храм Пресвятої Богородиці щиро побажати хочу чистої любові серця та доброї надії, світлої радості та незгасної віри, міцних сил та щедрості душі, небесної благодаті та щасливої сім'ї.

Відео вітаннячко зі святом з поздоровленнями