Привітання з днем святої Катерини. Вітаю з Днем Ангела Каті.

     Катерина з дитинства відрізняється від інших дітей своїми оригінальними ідеями, незвичайними іграми, придуманими нею самої. Катя трохи жадібна дівчинка, любить накопичувати щось, запасатися. Дуже любить себе і не зазнає конкурентів. Якщо вона помітила чиюсь перевагу, то зробить усе, щоб її запобігти.

    Катерина дещо нерішуча. Відразу не може визначитися, що їй потрібно насправді. Однак, при цьому, їй не потрібна допомога оточуючих. Вона вважає, що сама впорається з будь-якою справою та будь-якої складності.

    Роботу вибирає собі до вподоби. Якщо це не так і робота її не подобається, то довго там протриматися не зможе.

    Іноді Катерина схильна робити вчинки, про які згодом сама шкодує. Їй потрібна близька людина, яка допомагатиме розбиратися їй у власному внутрішньому світі. Часто цією людиною виступає її чоловік. Часом для того, щоб знайти такого чоловіка, у неї йде дуже багато часу. По господарству встигає зробити все, що потрібно.

   Інші форми імені Катерина: Катя, Катенька, Катерина, Катюша, Катруся, Катюня, Катюля, Катюра.

    Іменини: 5 лютого, 17 лютого, 20 березня, 7 грудня, 17 грудня

     У другій половині 3 століття в Олександрії у багатій та знатній родині народилася Катерина – майбутня свята Катерина.

    До 17 років дівчина здобула блискучу еллінську освіту і відрізнялася рідкісною красою та розумом. Юнаки з найвідоміших сімейств імперії шукали її руки, але жоден із них не став її обранцем. Вона оголосила батькам, що погодиться вийти заміж тільки за того, хто перевершить її у знатності, багатстві, красі та мудрості.

     Мати святої Катерини була таємною християнкою. Вона повела дівчину за порадою до свого духовного отця, святого старця, який творив молитовний подвиг у відокремленій печері неподалік міста. Старець вислухав святу Катерину і сказав, що він знає Юнака, Який перевершує її у всьому, бо «краса Його світліша за сонячне сяйво, мудрість Його керує всім створінням, багатство Його розливається по всьому світу, але це не зменшує Його, а множить, висота роду Його — невимовна». Образ Нареченого Небесного породив у душі святої діви гаряче бажання побачити Його. Святій Катерині відкрилася Істина, до якої рвалася її душа. На прощання старець вручив святій Катерині ікону Божої Матері з Богонемовлям Ісусом на руках. Старець наказав з вірою молитися Цариці Небесній, Матері Небесного Нареченого, за дарування видіння Її Сина.

    Свята Катерина молилася всю ніч і удостоїлася бачити Мати Божу, Яка просила Свого Сина подивитися на уклінну перед Ними Катерину. Але Немовля відвернуло Своє обличчя від Катерини, сказавши, що не зможе дивитись на неї, бо вона потворна, худорлява, злиденна і божевільна, як і кожна людина, не обмита водами святого Хрещення і незапечатана печаткою Духа Святого.

    У глибокій печалі дівчина знову пішла до старця. Він з любов'ю навчив її таємницям віри Христової, наказав зберігати цнотливість, безперестанку молитися, і звершив над нею таїнство святого Хрещення. І знову святій Катерині було видіння Пресвятої Богородиці з Немовлям. Тепер Господь лагідно дивився на неї і дав їй перстень, заручивши її Собі. Коли видіння скінчилося, і свята прокинулася від сну, на руці її світилося кільце - дар Небесного Нареченого.

   Тоді в Олександрію на пишне язичницьке свято прибув сам імператор Максимин (305-313). Крики жертовних тварин, дим і сморід палаючих жертовників, гомін натовпу на ристалищах наповнювали Олександрію. Приносилися й людські жертви - на смерть у вогні прирікали сповідників Христа, які не відступили від Нього під тортурами. Свята Катерина пішла до головного жерця - імператора Максиміна, сповідала віру в Єдиного Істинного Бога і мудро викрила помилки язичників. Краса дівчини полонила правителя. Щоб показати їй торжество язичницької мудрості, імператор скликав 50 найучніших чоловіків імперії. Але свята взяла гору над мудрецями. Вони увірували в Христа і були спалені.

    Максимін спробував спокусити святу Катерину багатством та славою. Отримавши гнівну відмову, імператор піддав святу жорстоким мукам, а потім кинув у в'язницю. Імператриця Августа у супроводі воєводи Порфирія з загоном воїнів прийшла до в'язниці. Свята мучениця розкрила тим, що прийшли християнське вчення, і вони увірували.

    Наступного дня мученицю знову привели на судилище. Під загрозою колесування їй запропонували жертву богам. Свята визнала Христа і сама пішла до колес. Але Ангел розтрощив знаряддя страти. Побачивши це диво, імператриця Августа і царедворець Порфирій із 200 воїнами перед усіма сповідали віру в Христа і були обезголовлені. Максимін знову запропонував святій мучениці подружжя, але отримав відмову. Свята Катерина твердо сповідала вірність своєму Небесному Нареченому - Христу - і з молитвою до Нього сама поклала голову на плаху під меч ката.

    Мощі святої Катерини було перенесено Ангелами на Синайську гору. У 6 столітті за одкровенням було знайдено чесну главу і ліву руку святої мучениці і з почестями перенесено до новоствореного храму Сіна.

Поздоровлення віршами з Днем Ангела Каті. Віршовані привітання з Днем святої Катерини

На календарі сьогодні

Знову 7 грудня -

З Днем святої Катерини

Вітаю тебе я.

 

Нехай тебе Катерина

Від напастей захистить,

І в твоїх справах допоможе,

І ворогів угомонить.

 

Щастя, міцного здоров'я

У цьому житті непростому!

А заступниця свята

Нехай буде завжди з тобою.

 

***

 

Я тебе, Катюша,

Сьогодні вітаю,

У житті бути щасливою

Я тобі бажаю.

 

Нехай доля виконає

Усі твої бажання,

Нехай кохання подарує

Ніжні визнання.

 

Милій Катерині

Ніжності, удачі,

Щоб була щасливою,

Щоб купалась в щасті.

 

***

 

7 грудня твої іменини,

Сьогодні день святої Катерини.

Нехай твоя свята тебе оберігає,

Від напастей та бід вона захищає.

 

І нехай вона вперед іде,

У дорозі життя всяке буває,

І, якщо треба, за руку бере,

Покровом святим накриває.

 

Твоя свята нехай тобі вкаже,

Який шлях кращий для тебе,

І якщо потрібно, поворот покаже

І найкращий вибір для тебе.

 

***

 

Зі святом, Катерина!

Життя солодкого, як малина,

Без суму та без турбот,

Без проблем та без клопот.

 

Щоб любили та кохала,

Про друзів, щоб не забувала,

По життю йшла з усмішкою ти,

Біля ніг твоїх цвіли квіти.

 

Щоб промінь сонця освітлював,

Тобі він радість дарував,

Рідні міцно обіймали

І ніколи не забували.

 

***

 

Нехай тобі, Катерино,

Феєрично везе!

З процвітанням постійним

Нехай успіх у будинок тече.

 

Виконаються бажання,

Часто радують друзі,

І посмішки, і увагу

Дарує мир і вся сім'я!

 

***

 

Тобі бажаю, Катерино,

Від щастя лише адреналіну,

Адже гарячіше б'ється кров,

Коли є радість та любов!

 

Бажаю щирого сміху,

Достатку в житті та успіху,

Нехай вітри несуть лише добру погоду

Тобі в будь-яку пору року!

 

***

 

Бажаю тобі, Катенько, всього,

Про що могла ти тільки мріяти!

Нехай у житті буде все завжди легко,

Успіх нехай буде супроводжувати!

 

Живи завжди щасливо, Катерино,

Від життя насолоду отримуй!

І будь завжди красива, як картина,

І красою своєю всіх захоплюй!

 

***

 

З Днем святої Катерини,

Чарівності, кохання, добра!

Нехай удачею із позитивом

Частіше тішить доля твоя.

 

Всі бажання нехай виконає,

Шумним щастям закружляє,

Яскравою величезною радістю

Лише до успіхів тебе надихає!

Побажання своїми словами з Днем Святої Катерини (з іменинами Каті, Катрусі)

Катруся, щиро вітаю тебе! Бажаю завжди залишатися красивою, щирою, доброю, відкритою, мудрою, веселою, впевненою у собі. Катюша, нехай твої цілі призводять тебе до успішного фіналу, нехай мрії твого серця завжди мають властивість втілюватися в життя. Будь кохана, щаслива і чарівна!

***

Зі святом, Катерино! Бажаю тобі робити шалені вчинки та жити у кайф. Нехай усе, що відбувається у твоєму житті, має тільки позитивний і потрібний тобі результат. Наповнюй своє серце любов'ю, душу – спокоєм, а оточення – добрими людьми!

***

Мила Катюша, вітаю тебе і від душі бажаю бути завжди щасливою, коханою, бажаною. Нехай твої фантазії та мрії стають реальністю, нехай твої надії та світлі думки призводять тебе до перемог. Удачі тобі, люба Катруся, невтомних сил, неймовірної краси та чарівності.

***

Катерино, вітаю тебе! Бажаю, щоб увесь світ навколо тебе був чистим і світлим. Нехай сонце зігріває, дарує посмішку та чудовий настрій. Нехай усі мрії збуваються, а починання виходять. Добра тобі, щирих життєвих попутників, лагідних улюблених рук, безтурботності та багато кохання!

***

Катюша, вітаю! Бажаю надихати та захоплювати молодістю, красою, ніжністю, легкістю та жіночністю! Сяй, як весняне яскраве сонечко! Бажаю тобі бути завжди в чудовому настрої, нести у світ світло і любов, насолоджуватися напрочуд красивим, чудовим життям!

***

З днем Ангела, Катя! Бажаю тобі почуватися на вершині успіху, в епіцентрі кохання, турботи та підтримки. Нехай у тебе буде любляча сім'я, успішна кар'єра, затишний будинок та вірні друзі! Нехай тішать перспективи та стосунки з близькими! Бажаю тобі почуватися гармонійно та радісно!

***

Катя-Катерина, розумниця та красуня, приймай щирі вітання зі святом! Що тобі, Катюша, побажати? Найголовніше: жіночого щастя, запаморочливого кохання, гарних ночей та сонячних днів, а головне — радості, яка б переповнювала твою душу щодня. Будь найщасливішою, Катю!

***

Катерино! Яке царське ім'я! Відповідай йому завжди і своєю сліпучою красою, і блискучою усмішкою, і вмінням панувати та перемагати. Нехай доля дарує тобі лише достаток, пишність та розкіш. Ти гідна всього найкращого. Мрій, твори, люби і вдосконалюйся, тоді ти досягнеш всього!

***

Вітаю тебе, Катя. Бажаю забути все погане і з чистого листа почати вигадувати нову історію. І нехай у цій історії будуть лише радісні моменти, лише приємні зустрічі, лише добрі новини, лише щасливі посмішки. Катюша, бажаю тобі здоров'я, краси та грації, впевненості, натхнення та міцних сил. Бажаю впоратися з будь-якою ситуацією життя. Бажаю кохання та частого везіння.

***

Вітаємо нашу чарівну Катерину! Бажаємо незмірного щастя та радості, життя, повного кохання, незабутніх моментів, які назавжди залишаться у твоїй пам'яті та принесуть із собою незліченні зміни та радості. Насолоджуйся кожним моментом, життя прекрасне!

***

Бажаю в день святої Катерини тобі величезного щастя, добра в серці, віри в душі та виконання всіх бажань! Нехай твій Ангел Хранитель завжди оберігає тебе і допомагає йти вірною дорогою! Нехай кожну мить буде наповнено любов'ю, позитивом та успіхом!

***

Катерина, Катя, Катюша! Вітаю із днем святої Катерини. Оскільки цю святу вважають покровителькою жінок та щасливого шлюбу, бажаю сімейного благополуччя, жіночності, внутрішньої гармонії, великої віри та світлої любові. Нехай свята Катерина відповідає на ваші щирі прохання і дарує те, що її молите.

***

Вітаю із Днем Святої Катерини. Бажаю з добрим серцем та відкритою душею робити впевнені кроки назустріч щасливим надіям, заповітним мріям. Нехай у твоєму світі не буде зради і заздрощів, нехай тебе оточують люди, що люблять і розуміють, нехай з тобою трапляється все найрадісніше і найгарніше. Бажаю здоров'я, гармонії, краси та кохання!

***

Нехай Свята Катерина ніколи не залишить тебе у біді, вкаже вірний шлях та допоможе у складних справах. Бажаю, щоб у твоїй душі завжди було стільки ж ревної віри, терпіння та добра, скільки їх було в серці Святої покровительки. Нехай благополуччям, порядком та миром будуть винагороджені всі твої діяння, старання та терпіння. Зі святом!

Відео з поздоровленням до Дня Ангела Катерини