Значення імені Микола. Коли День ангела в Колі? Привітання з іменинами в прозі та віршами

    Перекладається з грецького «Ніколаос» як «люд, що перемагає». У Франції – Нікола, Кола, в Угорщині – Міклош, у Німеччині – Клаус, у Скандинавії – Нільс. Іменини відзначають кілька разів на рік на честь християнських святих та чудотворців. Найбільш популярний архієпископ Мірлікійський, відомий як Миколай-угодник або Миколай-чудотворець. Його особистість та вчинки стали прообразом для сучасного Санта-Клауса.

    Коля - дуже самостійна і зовсім не примхлива дитина. Він міцний здоров'ям, сильний, активний і кмітливий. Вчиться добре, легко освоює будь-які предмети. Його характер може стати причиною недостатньої уваги з боку батьків, які зарано починають сприймати Колю як дорослу людину.

    До закінчення школи Микола вже знає, куди надходитиме і готовий до вступних випробувань. Вибір робить на користь професій, корисних суспільству, може стати лікарем, рятувальником чи військовим, у службі дуже відповідальний та невибагливий. Швидко досягає кар'єрного зростання, користується заслуженою повагою з боку колег.

    Миколай дуже закоханий і імпульсивний. Дівчину, з якою він познайомиться вранці, вже увечері поведеться до ресторану чи кіно. А ще за тиждень запропонує вийти за нього заміж. Його майже не турбує думка друзів, він надто незалежний, щоб прислухатися до чиїхось порад. Проте через місяць після знайомства Микола сам може пошкодувати про зроблену пропозицію. Хоча від своїх слів не відмовиться, а сімейними стосунками дорожитиме.

    Інші форми імені Микола: Коля, Колюня, Микула, Нікола, Миколка, Микола, Микола, Нікола.

    Іменини: 6 січня, 14 січня, 17 січня, 24 січня, 31 січня, 1 лютого, 4 лютого, 6 лютого, 14 лютого, 16 лютого, 17 лютого, 26 лютого, 28 лютого, 2 березня, 8 березня, 11 березня, 13 березня, 15 березня, 18 березня, 20 березня, 22 березня, 17 квітня, 18 квітня, 4 травня, 7 травня, 9 травня, 10 травня, 16 травня, 22 травня, 29 травня, 1 червня, 23 червня, 27 червня , 17 липня, 6 серпня, 9 серпня, 11 серпня, 13 серпня, 21 серпня, 25 серпня, 26 серпня, 27 серпня, 1 вересня, 5 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 17 вересня, 20 вересня, 23 вересня, 24 вересня, 26 вересня, 28 вересня, 5 жовтня, 6 жовтня, 8 жовтня, 17 жовтня, 20 жовтня, 21 жовтня, 25 жовтня, 1 листопада, 2 листопада, 3 листопада, 4 листопада, 5 листопада, 9 листопада, 10 листопада, 13 листопада, 16 листопада, 19 листопада, 23 листопада, 25 листопада, 27 листопада, 28 листопада, 29 листопада, 1 грудня, 8 грудня, 9 грудня, 10 грудня, 11 грудня, 12 грудня, 15 грудня, 16 грудня, 17 грудня , 19 грудня, 23 грудня, 24 грудня, 26 грудня, 27 грудня, 29 грудня, 30 грудня, 31 грудня

З Днем ангела Миколи - найкращі привітання у віршах

Вітаю, Миколай!

Нехай збуваються бажання,

Будуть сила та здоров'я,

Оптимізм та життя чарування.

 

Нехай щастить у улюбленій справі,

І завжди везе у коханні,

Кожен новий крок у житті

Нехай успіх обіцяє тобі.

 

Щасливий будь, впевнений у собі,

Ніколи не відступай,

Став завжди великі цілі,

Їх із посмішкою досягай.

 

***

 

Доброзичливий, розумний, добрий - хто ж це, відгадай?

Ну, звісно, це най Коля, наш улюблений Миколай!

Нехай з тобою йдуть по життю щастя, радість та успіх!

Нехай любов рідні дарують, а друзі – посмішки та сміх!

Щоб грошей вистачало на Мальдівах пити вино;

Ну і міцного здоров'я — адже найважливіше воно!

 

***

 

Дорогий наш Миколай,

Бід і труднощів не знай

І живи на позитиві

У цьому дивовижному великому світі.

 

Ціни те, що не купити,

Життя не припиняй любити.

Добрим будь, друзів цінуй

І не кашляй, не хворій.

 

Більше зустрічей тобі з друзями

Менше сварок та склок з ворогами,

Більше жіночої уваги

І загального визнання.

 

***

 

В особисте свято, Миколай,

Ти бажання загадай,

Щоб життя було красивим,

І справдилися всі перспективи,

Гроші знали в дім дорогу,

Приходили, а ти їх примножуй,

Дружба щоб була без фальшу,

Забрав лиха день вчорашній,

Щоб у сім'ї затишок панував,

Щодня щасливий був і горя не знав.

І сьогодні, безперечно,

Все здійсниться так і знай!

 

***

 

Вітання приймай,

Від нас сьогодні Микола.

Нехай великий коловорот,

Щастя принесе тобі от-от!

 

Неначе грім нагрянуть бакси,

Нехай помножать твої шанси,

Здоровим будь і не старій,

З кожним роком лиш молодій!

 

***

 

Миколо, прийми вітання.

Цього дня я бажаю тобі,

Щоб справдилися твої бажання,

Виповнилося те, про що мрієш.

 

Бажаю здоров'я міцного,

Достатку, успіхів, кохання.

Щоб тільки друзі вірні,

Були на життєвому шляху.

 

***

 

Поздоровлення приймай

Від нас, сьогодні, Миколай:

Здоров'я тобі та роботи,

Кохання, достатку, турботи!

 

Бути: ідеалом, кумиром,

Правити бажаємо ми світом,

Жити в задоволенні, пристрасті,

Ішло все завжди, щоб по масті!

 

***

 

Досягти великих висот Вам бажаємо,

Доріжку, зі щастя, для Вас встилаємо.

Намагайтеся завжди бути ідеальним,

У світі живіть лише в реальному!

 

Здоров'я своє, Ви завжди бережіть,

По шляху тільки вірному в житті йдіть,

Намагайтеся досягти найкращих висот,

За кожен успіх – нагорода нехай чекає от-от!

Поздоровлення своїми словами з іменинами Миколая: привітання з Днем ангела

Бажаю всіх благ та удачі, щоб фортуна була до тебе прихильна, Миколо! Нехай поряд завжди буде улюблена сім'я, у домі панують лад і затишок, у душі — мир та гармонія. Бажаю вірних та надійних друзів, готових будь-якої миті прийти на допомогу. А ти будь сміливий і оптимістичний, завжди дій правильно і домагайся найкращих результатів!

***

Коля, вітаю з днем Ангела тебе! Нехай кожен твій день буде таким яскравим і насиченим, як сьогоднішнє свято, а ти завжди залишайся в центрі уваги — це в тебе чудово виходить! Нехай люди завжди захоплюються тобою, дівчата божеволіють, а гроші звалюються прямо на голову!

***

Вітаю, Миколо. Бажаю здоров'я, сил, амбіцій та рішучості. Бажаю мудрості та кмітливості. Бажаю відваги та стійкості. Коля, нехай у твоєму житті завжди панує атмосфера благополуччя та щастя. Бажаю любові рідних, підтримки друзів, а також достатку, удачі та душевного спокою.

***

Дорогий Колю, вітаємо тебе з іменинами! Нехай сьогоднішнє свято принесе тобі нові сили, міцне здоров'я, виконання заповітних бажань та цілей. Бажаємо, щоб твоє багатство росло на очах, а успіх завжди і в усьому тобі супроводжував. Та й просто чоловічого щастя!

***

Коленька, цього дня я щиро бажаю тобі кохання назавжди і щастя щоденно. Будь у кожній справі бездоганний, будь у кожному дні веселим, добрим і крутим. Бажаю світлої думки в голові, вогню надії в серці і лише гарного настрою на душі.

***

Милий наш Микола, вітаю тебе зі святом, з Днем Ангела та бажаю того, що ти сам бажаєш у такому обсязі, який тобі необхідний і саме тоді, коли це буде потрібно. Нехай у твоєму житті все вдається, а успіхи завжди і скрізь заступають невдачі.

***

Дорогого Колю вітаю, великого щастя, міцного здоров'я і незвичайного дива в житті бажаю. Нехай щаблі життя будуть легкими, нехай вдало завершується будь-яка справа, нехай улюблені люди будуть завжди поруч, нехай буде багато приводів для радості та веселощів.