Історія появи Дня святого Валентина. Привітання з Днем святого Валентина та Днем всіх закоханих у віршах та прозі

   14 Лютого - той дивовижний день, коли можна і потрібно сміливо освідчуватися в коханні. Більше того, повідомити про переповнюючі почуття винуватцю пожежі у своєму серці можна без жодного слова! Досить подарувати йому (або їй) маленьке паперове серце. День святого Валентина — улюблене свято людей різного віку. Його люблять ті, хто вже зустрів свою половинку, і чекають, щоб попросити про кохання люди, яким ще не посміхнулося серцеве щастя. Звідки ж він з'явився і що привело його в Україну?

   Історія свята дня Святого Валентина бере свій початок із Луперкалій стародавнього Риму. Луперкалії — фестиваль еротизму на честь богині «гарячкового» кохання Juno Februata та бога Фавна (Луперк — одне з його прізвиськ), покровителя стад, який відзначався щороку 14 лютого.

  В античний час дитяча смертність була дуже високою, У 276 до н. е. Рим мало не вимер у результаті «епідемії» мертвонароджень та викиднів. Оракул повідомив, що для підвищення народжуваності необхідний обряд тілесного покарання (шмагання) жінок за допомогою жертовної шкіри. Люди, які з якихось причин мали мало дітей або не мали взагалі, розглядалися як прокляті і вдавалися до містичних обрядів, щоб набути здатності до народження дітей.

    Місце, де вовчиця, за легендою, вигодувала Ромула та Рема (засновників Риму), вважалося у римлян святим. Щороку, 15 лютого, тут проводилося свято, зване «Lupercalia» (лат. lupo — «вовчиця»), під час якого в жертву приносилися тварини. З-поміж них шкур виготовлялися бичі. Після бенкету молоді люди брали ці бичі і виходили до міста пороти жінок.

    Відповідно до «Ілюстрованої історії Роду», написаної Вільямом М. Купером, головною частиною фестивалю Луперкалій були голі люди, що несли ремені зі шкіри козла, які бігли повз жінок і били їх; жінки охоче підставляли себе, вважаючи, що ці удари дадуть їм плодючість та легкі пологи. Це дуже поширеним ритуалом у Римі, у якому брали участь навіть члени знатних сімейств. Записи кажуть, що навіть Марк Антоній утік, як Луперці.

    Наприкінці урочистостей жінки теж роздягалися догола. Ці свята стали такими популярними, що навіть коли багато інших язичницьких свят було скасовано з приходом християнства, цей ще довгий час існував.

   Історія Святого Валентина

   Свого небесного покровителя свято любові набуло у 496 році. Лише тоді Римський Папа проголосив 14 лютого Днем святого Валентина. Ким же був загадковий Валентин? Існує кілька легенд, що оповідають про долю головного святого всіх закоханих.

    За однією з них Валентин був в'язнем, який потрапив до в'язниці за зцілення хворих за допомогою невідомої сили. Люди не забували свого рятівника та несли йому записки. Якось записка потрапила до рук охоронця, який, повіривши у здібності юнака, попросив його зцілити свою сліпу дочку. Лікар, який, до речі, був добрим собою, погодився і вилікував дівчину від недуги. Побачивши біле світло та гарного хлопця, юна особа тут же закохалася у свого рятівника.

   Ця історія має сумний фінал - 14 лютого закоханий юнак був страчений. Знаючи про те, що йому залишилося жити зовсім недовго, він написав своїй коханій та всім близьким людям записки із зізнаннями. Звідси і зародилася традиція дарувати один одному валентинки.

    За іншою гарною, але теж сумною легендою, Валентин був римським священиком, який служив у третьому столітті нашої ери. Добре відомо, що в ті часи існувала заборона на весілля солдатів — створювати сім'ї воїнам заборонив Юлій Клавдій II, який вважав, що дружини заважають чоловікам спокійно воювати та захищати батьківщину.

    Священик Валентин усупереч суворим заборонам продовжував вінчати закоханих солдатів, за що і був засуджений до страти. Перебуваючи у в'язниці, юний священик шалено закохався у чарівну дочку наглядача. Дівчина теж відповіла йому взаємністю, але про те, що хлопець небайдужий до неї, вона дізналася тільки після його смерті. У ніч на 14 лютого закоханий Валентин написав дамі свого серця гарне визнання в серцевих почуттях, а вранці смертний вирок би виконано.

Віршовані побажання та привітання з Днем святого Валентина (з Днем всіх закоханих)


З Днем Святого Валентина

Я щиро вітаю!

І кохання величезного, чистого

Я щиро бажаю.

 

Нехай усмішок буде море,

Нехай підуть печаль та горе.

Будуть сотні нехай зізнань,

Найяскравіших очікувань!

 

***

 

З Днем закоханих вітаю

І тобі я побажаю,

Щоб у душі любов жила,

Оживала, щоб мрія!

 

Щоб усе гаразд було,

Все погане відступило,

Самотності не знати,

Ніколи не сумувати!

 

***

 

У День святого Валентина

Побажати хочу любові

Щоб серця аритмія

Виходила від душі!

 

Поцілунків та обіймів,

І усмішок, і добра,

Щоб було в житті щастя

Сьогодні, завтра та щодня!

 

***

 

Із Днем закоханих вітаю.

Почуттів вам щирих бажаю,

Найсвітліших і найкрасивіших,

Очей сяючих, щасливіших.

 

Бережіть ваші почуття.

Нехай стануть вони яскравіші,

Солодше, чистіше та тепліше.

Нехай стануть серця рідніші.

 

Ви один одним насолоджуйтеся,

Вірте в диво, посміхайтеся,

Смійтеся, щиро кохайте

І один одного оберігайте!

 

***

 

У День святого Валентина

Все чарівно та красиво:

У романтичних сердечках,

У пелюстках, цукерках, свічках.

 

Із Днем закоханих вітаю.

Нехай любов перешкод не знає,

А лютнева хуртовина

Чи не зіпсує цей день!

 

***

 

З днем Закоханих вітаю,

І бажаю усміхатися,

І чудовим цим почуттям

Обов'язково насолоджуватися!

 

Поцілунків та обіймів,

Сил та міцного здоров'я,

Щоб було у житті щастя

З позитивом та любов'ю!

 

***

 

З Днем Святого Валентина!

Нехай очі горять від пристрасті,

Почуття б'ються в серці сильно,

Наповнюють душу щастям.

 

Нехай удача зустріне всюди,

Надихають ті, хто поряд,

Чекає з любов'ю дім затишний,

А в ньому – радісні погляди!

 

***

 

Я поспішаю тебе привітати

З Днем Святого Валентина!

Ніколи нехай не буде

У тебе для сліз причини.

 

Радуйся, живи щасливо,

Іди за своєю мрією.

Пам'ятай, що б не трапилося,

Поруч я завжди з тобою!

 

***

 

Я поспішаю тебе привітати

З Днем Святого Валентина!

Ніколи нехай не буде

У тебе для сліз причини.

 

Радуйся, живи щасливо,

Іди за своєю мрією.

Пам'ятай, що б не трапилося,

Поруч я завжди з тобою!

Вітаю з Днем всіх закоханих. Красиві привітання своїми словами з Днем святого Валентина

З Днем Святого Валентина! Нехай твоє серце ніколи не втомиться любити – любити щиро, пристрасно, по-справжньому. Я бажаю тобі підтримки, уваги та турботи коханої людини. Бажаю з кожним днем все сильніше закохуватися в цей світ, у це життя, дорогих людей. Бажаю, щоб тебе цінували та міцно любили. І нехай любов завжди рятує тебе від будь-яких негараздів!

***

З Днем усіх закоханих! Нехай любов захистить Вас своїми міцними та теплими обіймами від усіх негараздів, гіркоти і розчарувань. Нехай улюблені люди завжди будуть поруч, ніколи не зраджують, а тримають за руку і допомагають рухатися вперед. Бережіть у собі таке важливе та потрібне почуття, як кохання.

***

Вітаю із Днем святого Валентина! З Днем усіх закоханих! Адже немає нічого на світі кращого, ніж любити і бути коханим. Нехай це свято відчувається не лише цього дня, а й щодня, а почуття любові та закоханості живе у серцях кожного протягом довгих років життя. Бажаю всім закоханим цього дня зважитися на новий крок у своєму житті, тим, хто ще не зустрів свого кохання, обов'язково знайти його, а ті, хто втратив віру в кохання, знайти його знову. Кохайте і будьте коханими!

***

Вітаю із Днем святого Валентина! Бажаю із почуттям закоханості зустрічати щодня. Бажаю любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу та діяльність, своє життя та себе. І нехай будь яка любов завжди буде взаємною!

***

У День святого Валентина заведено бажати кохання. Але я побажаю не просто любити і бути коханою людиною, а щоб те саме кохання було щирим, міцним і надійним. Бажаю, щоб серце від радості та щастя билося в такт із серцем коханої половинки, щоб кохання надихало на добрі та красиві вчинки, щоб стосунки були сповнені розумінням та спільними мріями.

***

Вітаю зі святом закоханих! Бажаю, щоб у житті завжди було місце романтиці, а поряд була близька і любляча людина. Нехай любов завжди зігріває душу, а ревнощі та образи забудуть твою адресу. Яскравих вражень, розуміння та справжнього кохання!

***

У День святого Валентина хочу побажати тобі приємних вражень, теплих слів та ніжних дотиків. Нехай любов відчувається у кожному звуку, нехай мелодія душі звучить, як чудова пісня. Нехай усі закохані на світі будуть щасливі!

***

Зі святом, з Днем усіх закоханих! Любов - це основа світобудови, рушійна сила, зцілення, запорука успіху в будь-яких починаннях. Бажаю в День святого Валентина любити, закохуватися, обіймати ніжитися, цілуватися. Бути сонцем, чиїмось змістом, дороговказною зіркою, причиною солодких снів та приводом безумства, феєрверком почуттів. Почути найзаповітніші слова, зустрічати заходи сонця і світанки з половинкою. Тепла вам і ласки, чаклунства та зустрічей, до півночі пристрасних розмов. І якщо чекаєш — дочекатися, шукаєш — знайти, а знайшовши, берегти і жити в коханні!

***

З Днем Святого Валентина! Бажаємо благополуччя та щастя. Щоб Ваше кохання завжди було взаємним. Щоб Ваше серце завжди було молодим і сповненим любові до життя та натхнення.

***

З Днем усіх закоханих! Нехай святий Валентин нагадає про прекрасні, дорогі та єдині половинки. Кохайте і будьте коханими! Взаємності та розуміння!

***

З Днем Валентина! Нехай свято принесе масу найприємніших емоцій, любовних пригод та неймовірних, казкових подарунків! Нехай твоя історія кохання отримає сьогодні чудове продовження!

***

Вітаю із Днем святого Валентина. Бажаю, щоб не лише у це свято вас огортали любов'ю та увагою, а щодня — 24 години на добу. Будьте щасливі і веселі, радісні та, як завжди, прекрасні. З Днем усіх закоханих!

Чудове відеопривітання з Днем святого Валентина

Романтична музикальна валентинка для привітання з Днем закоханих