День юриста України відзначається 8 жовтня. Вітаємо з Днем юриста

   День юриста України відзначають з 1997 року після прийняттям Президентом України Указу № 1022/97. Згідно з указом, вдень святкування було обрано 8 жовтня. Професійне свято об'єднує українських юристів, незалежно від сфери їх роботи. Сьогодні професія юриста в країні вкрай затребувана. Це пов'язано з тим, що йде активний процес формування української правової держави, а на юридичну спільноту держава і суспільство покладає надії в плані утвердження і підтримки принципу верховенства права, забезпечення гарантій правового захисту всіх верств населення, вдосконалення законодавства країни і підвищення правової культури населення країни. На сьогоднішній день держава в особі юристів має забезпечувати беззаперечне дотримання основного Закону країни - Конституції, збільшуючи зону прав і свобод громадян України.
   Це професійне свято об'єднує фахівців права різних сфер діяльності: правознавців і суддів, юрисконсультів, адвокатів і нотаріусів, працівників інших юридичних спеціальностей.
Від працівників юридичної галузі залежить бездоганне виконання законів, а значить, і правове функціонування держави, і, за великим рахунком, саме його існування. Висока професійна підготовка, самовіддача, наполегливість, вірність не тільки букві, а й духу Закону допомагають Вам у вирішенні найскладніших юридичних завдань різних сферах діяльності.

Віршовані привітання з Днем юриста українською мовою


У День юриста вам бажаю

Доброти долі без краю.

Нехай достаток вдома буде,

У тілі здоров'я прибуде.

 

Нехай успіх в роботі чекає,

Такий широкий, як небо безкрає ,

Йди постійно до мети.

Миру, щастя, теплоти!

 

***

 

Нехай в юридичних справах

Вас всіх супроводжує успіх

Хай збувається все, що було в планах,

А вдома живе щастя і лине дитячий сміх!

 

Нехай завжди легко і просто

Вирішуються всі Ваші задачі!

Бажаю вам у кар'єрі росту,

Достатку, радості і удачі!

 

***

 

З Днем юриста вітаю.

Ох, нелегкий цей путь.

Неупередженим бути бажаю,

Зріти завжди в проблеми суть.

 

Нехай улюблена робота

Приносить задоволення щодня,

Нехай вирішуються красиво

Навіть складні діла.

 

***

 

Юристів України,

У свято привітаю,

Служити Закону чесно

І віддано бажаю.

 

Бажаю, щоб і носа

Комар не підточив,

У справах у вас порядок

Ідеальний був.

 

Щоб були всі параграфи

Закону враховані,

І постраждати ніхто

Не зміг би без провини.

 

Бажаю в день юриста

Вам кар'єрних злетів,

Безпрограшних справ,

Слави і пошани.

 

***

 

З Днем юриста вітаю

І від усієї душі бажаю

Багато справ, і всіх відмінних,

Багато угод, тільки чистих.

 

І здоров'я, і удачі,

Щоб вирішувалися всі задачі.

Багато світла і тепла,

Щастя, миру і добра!

 

Щоб було усе відмінно

І в кар'єрі, і в житті!

Щоб багато-багато років

Ніяких не знали бід!

 

***

 

Поздоровляю з днем юриста,

Будь завжди ти оптимістом,

Нехай у справах все вдається,

Ніколи не втомлюється,

На землі щоб всі закони

Були для тебе знайомі,

Лише вперед завжди прагни,

Найкращий ти юрист!

 

***

 

У юристів нині свято,

Вас сьогодні я вітаю,

Прихильності Феміди

І успіхів вам бажаю.

 

Щоб в непростій роботі

Бути весь час на хвилі

І закон нехай буде чітко

Лише на вашій стороні.

Найкращі привітання з Днем юриста своїми словами в прозі


Вітаємо професіоналів своєї справи зі святом - Днем юриста! Бажаємо завжди мати козир в рукаві, гідний багаж знань і досвіду, перспектив і приголомшливого успіху! Будьте здорові, уважні, детальні, розважливі і багатогранні! Нехай ваша праця приносить бажаний дохід і велике задоволення! Добра вам і високих цілей!

***

Вітаю всіх юристів з професійним святом! Бажаю, щоб життя завжди було повернуте до Вас своєю світлою і безпечною стороною! Міцного здоров'я, терпіння і витримки, сил і енергії, натхнення і удачі. Бажаю багато виграних справ, внутрішнього задоволення своєю працею, достатку і благополуччя!

***

З Днем юриста. Бажаю сміливо, спритно і красиво розбирати будь-яке юридичне питання, справлятися з будь-якою дорученою справою. Нехай вистачає сил і терпіння, досвіду і майстерності для блискучої діяльності, нехай буде маса можливостей і ідей, прагнень і бажань для щасливого життя!

***

Вітаю з Днем юриста. Бажаю на всі юридичні питання знаходити професійні відповіді. Бажаю для всіх поставлених цілей в житті знаходити можливості для їх досягнення. Також хочу побажати стійкості, рішучості й організованості в кожній справі. І нехай твій юридичний запал завжди приводить тебе до перемоги.

***

Вітаю з Днем юриста і від душі бажаю залишатися самим розумним, сильним знавцем в юридичній грі «Що? Де? Коли? », Бажаю на будь-яке питання завжди знаходити відповідь і, немов риба у воді, орієнтуватися в справах своєї професії. А також бажаю бадьорості духу, здоров'я, впевнених сил і наполегливості. Нехай правда і удача будуть на твоєму боці, нехай любов і підтримка рідних допомагають успішно працювати і щасливо жити.

***

Сьогодні День юриста, а значить, настав час привітати тебе, майстра своєї справи, з професійним святом! Бажаю тобі багато задоволених клієнтів, блискучих досягнень і фінансового благополуччя! Нехай кожен твій робочий день буде легким, продуктивним і вдалим!

***

Вітаю з Днем юриста. Бажаю кмітливості, рішучості, сміливості, завзяття, наполегливості, професіоналізму, терпіння, витривалості, впевненості, непохитності, здоров'я, сил і енергії. І нехай всі ці якості тобі завжди допоможуть досягти переможної вершини в юридичній справі і виконання мрії в житті.

***

Вітаю з Днем юриста. Бажаю славиться відмінною репутацією майстра юриспруденції на всю країну, бажаю домагатися значущих перемог і на терені своєї професії, і на всіх фронтах життя. Нехай удача завжди допомагає, хай справедливість, рішучість, сміливість і успіх завжди будуть на твоєму боці!

Привітайте знайомих юристів красивим відеопривітанням