7 квітня - день Благовіщення Пресвятої Богородиці. Історія свята. Привітання у віршах і прозі до Благовіщення.

        7 квітня Православна Церква і всі православні віряни святкують день Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з 12 головних (двонадесятих) свят у православному календарі. В Католицькій Церкві – це свято відзначається 25 березня.

         Благовіщення Пресвятої Богородиці — цього дня Діві Марії з'явився архангел Гавриїл і сповістив Їй про народження Ісуса Христа — Сина Божого.

         Благовіщення означає "блага", або "добра" звістка.

         До 14 років Пресвята Діва виховувалась у храмі, а потім, за законом, мала залишити храм, як досягла повноліття, і або повертатися до батьків, або вийти заміж. Священики хотіли видати Її заміж, але Марія оголосила їм про Свою обіцянку Богу залишитися назавжди Дівою. Тоді священики заручили її далекому родичу, вісімдесятилітньому старцеві Йосипові, щоб він дбав про неї і охороняв її цноту. Живучи в Галілейському місті Назареті, в домі Йосипа, Пресвята Діва Марія вела таке ж скромне і самотнє життя, як і при храмі.

         Через чотири місяці після заручення Ангел з'явився Марії, коли Вона читала Писання, і, увійшовши до Неї, сказав: «Радуйся, Благодатна! (тобто сповнена благодаті Божої – дарів Святого Духа). Господь із Тобою! Благословенна Ти між дружинами». Архангел Гавриїл сповістив Їй, що Вона набула найбільшої благодаті у Бога — бути Матерією Сина Божого.

         Марія здивовано спитала Ангела, як може народитися син у тієї, яка не знає чоловіка. І тоді Архангел відкрив їй істину, яку він приніс від Всемогутнього Бога: «Дух Святий знайде на Тебе, і сила Всевишнього осяє Тебе; тому й народжуване Святе наречеться Сином Божим». Осягнувши волю Божу і повністю зраджуючи Себе їй, Пресвята Діва відповідала: «Ось, раба Господнього; нехай буде Мені за твоїм словом».

Красиві поздоровлення з Благовіщенням Пресвятої Богородиці в коротких віршованих привітаннях


З Благовіщенням вітаю!

Бажаю миру та душевного тепла.

Нехай Господь від бід оберігає,

І Ангел буде поруч кожного дня!

 

***

 

З Благовіщенням вітаю!

У душі миру, радості бажаю.

Нехай Мати Божа допомагає,

Від усіх негараздів оберігає.

 

***

 

У День Богородиці Пресвятої

Нехай будуть ангели з тобою,

Нехай збережуть тебе від бід,

Подарують багато щасливих літ.

 

***

 

Біліють верби, сонце гріє,

Від помислів благих в душі світліє.

Хай стане світ добрішим навколо,

Благовіщення прийшло і панує довкола!

 

***

 

З Благовіщенням прийміть привітання!

Спокійного життя вам бажаю, миру і тепла.

Нехай пройде смуток, і, без сумніву,

Захистить нас усіх Господь всіх від зла.

 

***

 

З Благовіщенням щиро вітаю,

І новин лише хороших бажаю,

Щоб найчастіше звучали вони,

Зігріваючи добром Ваші дні!

 

***

 

З Благовіщенням! З теплою весною!

Нехай тепло буде в серці твоїм!

Ангел буде нехай вічно з тобою,

Мир та щастя хай входять в твій дім!

 

***

 

Вітаю вас із Благовіщенням

І бажаю більше щастя й добра.

Нехай гарне, чисте та вічне,

Буде в ваших душах щодня!

 

***

 

Пресвята Богородиця нехай охороняє,

Від усіх неприємностей вас оберігає,

Нехай допомагає у всьому й завжди,

Й щоб не зустрічали в житті ви біди!

 

***

 

Благовіщення настало,

Радо у людей на серці стало.

У день квітневий світлий, ясний

Хай буде все чудово й класно!

Привітання у прозі (своїми словами) з Благовіщенням Пресвятої Богородиці


Нехай у світле свято Благовіщення радісна звістка відвідає серце кожного, наповнивши його весною та надією, любов'ю та вірою, передчуттям добрих подій та виконанням заповітних бажань.

***

Бажаю, щоб серце билося, ніби щасливий птах махає крилами у польоті за мрією. Бажаю здоров'я, кохання, добра, весняного тепла та радості. З Благовіщенням!

***

З Благовіщенням друзі, усмішок, гарного настрою, виконання мрій, милосердя, краси душі, спокою на серці, більше чудесних подій!

***

З Благовіщенням, бажаю виконання бажань, любові, віри, чеснот, подвигів, добрих моментів, великої допомоги Пресвятої Богородиці!

***

З Благовіщенням, друзі бажаю всім доброго життя, великих чеснот, взаємної поваги, допомоги Цариці Небесної!

***

З Благовіщенням. Нехай добрі звістки приходять у твій дім, нехай Господь веде тебе дорогою миру, любові, благодаті, нехай серце таїть світлу надію та іскорку доброти.

***

З Благовіщенням! Бажаю блага в житті, блага на душі, блага в дорозі та блага у твоїх вчинках. Нехай щасливе буде твоє серце і нехай Пресвята Богородиця укриє тебе від злих бід.

***

Бажаю гармонії, миру, добра та світлої радості. Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас і приносить лише добрі звістки.

***

Вітаю з Благовіщенням Пресвятої Богородиці та всім серцем бажаю тобі щастя. Нехай будуть здорові усі, хто тобою любимі. Нехай кожен день приносить добрі звістки та добрі наміри.

***

У світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці нехай віра осяє вашу душу, а серце радість. Нехай щастям наповниться ваш будинок, нехай буде з вами удача у всьому!

***

З Благовіщенням! Нехай душа мчить голубом за мрією і надією, нехай зрадіє серце, нехай воно не втратить віри в любов і добре чудо.

***

Вітаю з Благовіщенням і від душі бажаю жити благодатно та вірити, не відпускати від серця доброї надії та щодня відкривати свої двері для щастя та любові.

***

Вітаю з Благовіщенням Пресвятої Богородиці і від щирого серця бажаю парити натхненним птахом по хмарах щастя, любові та надій, бажаю здоров'я, миру та благодаті.

Щире та красиве відеопривітання з святом Благовіщення Пресвятої Богородиці