Оригінальні привітання з Трійцею у віршах та прозі. Значення, історія та традиції Зеленої Неділі. Чудові листівки для привітання в день Трійці

     В християнській вірі до Великодня прив’язані безліч церковних свят. Трійця – одне із них. Трійцю, або як в народі ще кажуть Зелену неділю, відзначають через сім тижнів, на 50 день після Великодня. Це свято є одне з найбільш вшановуваних в християнській релігії і входить в список дванадцяти головних православних свят. Є у цього дня і інші назви. Інколи його називають днем зішестя Святого Духа адже в цей день церква згадує про зходження Святого Духа на апостолів на горі Сінай. Так Господь явив людям свою Триєдність. Тобто Бог єдиний за своєю сутністю, але існує у трьох нероздільних іпостасях: Бога Отця, Бога Сина та Бога Святого Духа. Іноді доводилося чути іншу назву цього дня - П'ятидесятниця, що символізує день після Великодня на який припадає це свято. Також в Україні широко вживають назви "Зелені Свята", "Зелена Неділя", "Зіслання Святого Духа".

     Трійця – релігійне свято, звичайно в цей день не обходиться без церковних богослужінь в храмах. Вони традиційно включають в себе Божественну літургію і Велику вечірню. Під час богослужінь віруючі освячують зелень з якою потім ідуть додому і прикрашають свої оселі. Великою повагою в українців користувалися обереги сплетені напередодні свята з лікарських трав і освячені в храмі на Трійцю. Їх зберігали в своїх будинках біля образів. Храми також на Зелені Свята прикрашають зеленню: на підлогу кладуть свіжу траву, ікони оздоблювали квітами та гілками дерев. Раніше в цей день влаштовували народні гуляння з хороводами і відбувалися сватання.

Красиві привітання з Трійцею (Зеленою Неділею) у віршах

З Трійцею вас вітаю!

Миру, радості бажаю.

Нехай негаразди всі підуть,

Ангели вас бережуть.

 

Нехай здійсняться бажання,

Звістки добрі прийдуть,

Буде дім наповнений щастям,

Добре справи йдуть!

 

***

 

Свята Трійця нехай

Пошле здоров'я та достаток,

Хай щастя ллється через край

У душі завжди панує порядок!

 

Бажаю миру, доброти,

Посмішок, радості та сміху,

І щоб усі здійснилися мрії,

Бажаю я у всьому успіху!

 

***

 

Хай Господь береже сім'ю

І від зла оберігає.

У цей теплий літній день

Трійця благословляє.

 

У світле свято геть підуть

Всі образи та смятіння,

У оселю прийдуть затишок, тепло.

Щастя, радість та везіння!

 

***

 

З Трійцею вас вітаю!

Щастя, радості бажаю.

Щоб здоров'я було міцніше,

Життя нехай стане спокійніше.

 

Нехай Господь благословить,

Усі гріхи, що є, простить.

Щоб у душі настав спокій

В день воістину святий!

 

***

 

Від щирого серця бажаємо вам

На честь Трійці великої,

Щоб вас Бог берег, оберігав,

Завжди був вам захистом.

 

Здоров'я вам на багато років,

Душевного спокою, миру,

Кохання, гармонії в сім'ї.

Нехай життя буде щасливим!

 

***

 

З Пресвятою Трійцею,

Зі святом святим!

Нехай серце наповниться

Світлом золотим.

 

Нехай душа не знає

Ні гріха, ні зла.

Нехай благословить вас

Бог на всі діла.

Гарні привітання з Зеленими Святами своїми словами

Вітаю з Трійцею і хочу побажати, щоб у твоє життя стукалися тільки добрі вісті, щоб кожен день у тобі знаходилися сили для добрих справ, щоб у твоєму домі ніколи не згасло світло добра і щастя, щоб на твоєму шляху завжди горіло зелене світло до успіху, процвітання та виконання бажань.

***

Вітаємо зі світлим православним святом – Трійцею! Відчиніть вікно, впустіть літо та святе благословення! Нехай Отець, Син і Святий Дух оберігають вашу сім'ю, приносячи в дім лише душевний спокій, міцне здоров'я та віру у краще.

***

Вітаю зі святом святої Трійці! Бажаю, щоб небесні Охоронці завжди були за спиною. Щоб прикрощі, смутку та негаразди розсіялися і поступилися місцем миру, радості та спокою. Нехай віра в краще разом із свіжим літнім повітрям оселиться у вашому домі. Добра вам та благополуччя!

***

Миру країні, усмішку на обличчі, світла в очах, щоб берег від усіх напастей ангел-охоронець, а удача, успіх, щастя та благодать завжди вели за руку, захищаючи від негараздів та неприємностей. З Трійцею!

***

Вітаю з Трійцею і бажаю, щоб у душі завжди жила надія, щоб у серці було багато місця для щирого кохання, щоб у житті все цвіло та гарнішало. Щастя, здоров'я, радості, добробуту, миру та добрих чудес.

***

Вітаємо всіх зі світлим святом Трійця! Бажаємо чудової погоди у Ваших сім'ях, достатку. Нехай у Ваших будинках завжди буде мир, свято, щастя та гармонія. Вмійте дякувати і цінувати життя за все те, що воно дає можливість побачити всю красу життя. Нехай гілочка берези принесе Вам радість та душевне тепло.

***

У чудове свято Трійці бажаю миру, добра, любові та щасливої надії. Бажаю життя, як свято, у яскравих барвах радості та ніжності. Бажаю, щоб Пресвята Трійця допомогла знайти вірний шлях до мрії. Бажаю, щоб щодня давало зелене світло до успіху, гарної справи та захоплюючої подорожі — неважливо маленькій чи великій.

***

Вітаю тебе зі святою Трійцею! Бажаю тобі більше добра та щирих очей друзів, підтримки близьких та щирого кохання. Нехай сили неба допомагають тобі у труднощі і все добре обов'язково приходить у твоє життя величезними порціями. Здоров'я тобі та багаторазового достатку в домі.

Красива відео-листівка для привітання на Трійцю