Привітання з Міжнародним днем медичної сестри

Медичні сестри не є просто молодшим медичним персоналом. Їхні знання та професійна придатність перевіряються кожні п'ять років, як і у лікарів. Окрім широких медичних знань, медсестри володіють безліччю прекрасних якостей, найважливішою з яких є доброта. Їхнє серце радіє, коли чують стукіт серця, бачать очі, що відкрилися, і відчувають самостійне дихання пацієнтів.

Історія виникнення та традиції свята Всесвітній день медсестри

     12 травня щороку медсестри з усього світу святкують своє професійне свято – Всесвітній день медичної сестри. Це свято приурочене до дня народження Флоренс Найтінгейл (1820-1910), засновниці сучасної сестринської справи.
     Під час Кримської війни (1853-1856) Флоренс Найтінгейл працювала у лазареті в Скутарі та в польовому шпиталі в Балаклаві разом з групою черниць і сестер милосердя. Вона використовувала принципи санітарії та догляду за пораненими, що значно знизило смертність у лазаретах з 42% до 2,2% менш ніж за шість місяців. По поверненні до Англії, Флоренс Найтінгейл заснувала першу спеціалізовану школу для навчання медичних сестер.
     Міжнародний день медичної сестри було започатковано Міжнародною радою, створеною в 1899 році як перша професійна організація жінок у світі, де працювали медсестри з Австралії, Канади, Данії, Великобританії, США та інших країн. Офіційно свято було запроваджено Міжнародною радою медсестер у 1971 році, хоча раніше його відзначали за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста.
     Щорічно Міжнародна Рада Медсестер обирає тему та гасло Міжнародного дня медичної сестри, під яким у багатьох країнах відбуваються конференції, семінари, круглі столи.
     Під час урочистостей медичні сестри отримують подарунки у вигляді цукерок та квітів. Однак, головною нагородою є премія імені Флоренс Найтінгейл, яку бажає отримати кожна медсестра. Це медаль, на якій зображена жінка зі світильником як символ доброти, світла, милосердя та надії. На зворотному боці напис: "За справжнє милосердя та турботу про людей, що викликає захоплення всього людства".
     Робота медичних сестер та братів є особливо важливою для нас сьогодні, під час повномасштабної війни, яка триває. Вони працюють як на передовій, так і у тилу, в лікарнях та військово-польових шпиталях, в медичних халатах та бронежилетах. Кожен день своєю працею вони наближають перемогу.

Збірка віршованих привітань з Міжнародним днем медсестри


За вашу роботу, турботу та ласку

Велике спасибі та низький уклін.
Нехай ваше життя буде добрим, як казка,
Як найпрекрасніший і найсвітліший ваш сон.

І в День медсестри, як завжди, без сумнівів,
Привітати хочемо вас, добра побажати.
І в житті бажаємо приємних миттєвостей,
Завжди посміхатися та горя не знати.

***

Я в день свята я бажаю
Позитиву та добра,
Щоб ти була щасливою,
Медична сестра.

Щоб уколи та пігулки
Ти з усмішкою роздавала,
Щоб людей тільки добрих
На своєму шляху зустрічала.

Усі хвороби у нашому світі
Нехай зникнуть назавжди,
А ліками головними буде
Нехай любов та доброта.

***

З Днем медсестер! Удачі, щастя,
Нехай у кожній справі пощастить,
Прожене радість усі напасті,
Успіх щодня до тебе мчить.

Цвітуть посмішки нехай на обличчях,
Завдання сперечаються в руках,
Легко мрія здійсниться
І чекає на успіх у всіх справах!

***

З Днем медичної сестри вітаю!
Життя гідного і легкого бажаю.
Нехай не турбують погані моменти,
Частіше на твою адресу лунають компліменти!

Нехай праця ціниться дуже пристойно,
Щоб результатом була ти задоволена.
Багато здоров'я, кохання, краси
Й крутої мрії тобі досягти!

***

Є професія така
Медична сестра.
Ми сьогодні вітаємо
І бажаємо вам добра,
Здоров'я, сил вам та терпіння
На посту нелегкому вашому.
І з величезною повагою
Вам за працю, дякую, скажемо!

***

Хто поставить нам укол,
Під язик дасть валідол,
Рану дбайливо промиє,
Гіпс накладе, втихомирить?

Правильно, це все вона -
Медична сестра!
Побажаємо у свято це
Вам тепла, світла та добра.

Щоб зарплата підіймалася,
Стати космічною намагалася,
Щоб ваші пацієнти
Були суцільно інтелігенти,

Не зухвальсвували, не хамили,
А від душі дякували!
Нехай все буде ідеально
У свято професійне!

***

Свято білого халату
Хай лиш радість принесе,
Нехай збільшить зарплату
І позбавить негараздів!

І здоров'я нехай додасть,
І спокій надасть душі
Без підтримки не залишить
У кожному новому рубежі!

***

З Днем сестриці медичної
Вітання прийми!
Усіх турботою материнською
Ти зможеш оточити.

Залишайся славною, чуйною
І прекрасною, як весна,
Життя кожну хвилинку
Будь здорова ти сама!

Нові побажання та поздоровлення з Міжнародним днем медичної сестри в прозі

Шановні медичні сестри! Вітаємо вас зі святом, яке символізує вашу важливу та благородну професію. Ви є світлим прикладом найкращих людських якостей - милосердя, допомоги та турботи про оточуючих. Дякуємо за вашу невтомну працю та неоціненний внесок у наші життя.

***

Любі медичні сестрички! З нагоди Міжнародного дня медичної сестри хочемо висловити вам нашу щиру вдячність за вашу надзвичайно важливу та високо цінну роботу. Ваша присутність та допомога важлива для кожного, хто потребує медичної допомоги. Бажаємо вам здоров'я, сил та витримки у вашій благородній справі.

***

Дорогі медсестри! Ви є героями нашого часу, які своєю працею рятуєте життя та надаєте допомогу тим, хто цього потребує. Ваша професійна майстерність та милосердя відображається у кожному пацієнті, що видужав. Бажаємо вам щастя, здоров'я та невичерпної енергії.

***

Милі медсестрички! Сьогодні на Міжнародний день медичної сестри ми віддаємо вам нашу повну повагу та високу оцінку за вашу важливу роботу в охороні здоров'я. Ваша відданість та професійність є незамінною у нашому суспільстві, де ви є символом милосердя та допомоги. Бажаємо вам радості та щастя в роботі та особистому житті.

***

Дорога медична сестро, ви – світло та надія для кожного, хто потребує медичної допомоги. Ми вдячні за вашу невтомну працю та бажаємо вам всього найкращого у цей особливий день! Нехай ваша робота завжди буде наповнена радістю та задоволенням!

***

Люба медсестро, ваша робота є невід'ємною частиною нашого життя, тому вам завжди треба відчувати нашу вдячність та повагу. Ми бажаємо вам міцного здоров'я та успіхів у всіх ваших професійних зусиллях.

***

Ваша непереможна сила та працьовитість заслуговує на найкращі привітання з Міжнародним днем медсестер. Ви завжди готові допомогти і забезпечити комфорт своїм пацієнтам, і це дуже цінно. Бажаємо вам багато радості, успіху та задоволення в цей особливий день!

***

Звичайні слова не можуть передати всю вдячність за те, що ви робите кожен день. Хай Міжнародний день медичної сестри буде ще одним свідченням того, як ми цінуємо вашу відданість та працю.

***

З днем медичної сестри! Ви - душа нашого охоронного закладу і джерело нашої сили. Ваша робота та відданість є невід'ємною частиною нашого успіху. Світ не був би таким же без людей, як ви. Хай цей день буде наповнений вдячністю та повагою до вас та вашої неймовірної роботи.

***

З днем медсестри! Ви - люди, які роблять наш світ кращим та здоровішим. Ваші дії надихають нас, і ми дуже вдячні за все, що ви робите. Немає слів, які б могли описати всю важливість та цінність вашої роботи. Хай цей день буде підтвердженням того, що ви є неоціненними членами нашого суспільства, і ми щиро вдячні вам за все, що ви робите.

Відео листівка для поздоровлення рідних та друзів з Міжнародним днем медичної сестри

Відео для привітання знайомих медсестр з їх професійним святом