Красиві привітання з Днем бухгалтера. Коли вітають бухгалтерів в Україні.

   Мабуть кожна доросла людина знає про професію бухгалтера, адже на любому підприємстві є фахівець, або й цілий відділ, який займається веденням бухгалтерського обліку. Да й з серед друзів у більшості із нас є люди, які своє життя посвятили бухгалтерії. Тому коли приходить час привітати бухгалтерів з їх професійним святом, ми шукаємо приємні слова, щоб підняти настрій в їх день.
   На нашому сайті ви зможете підібрати гарні привітання з Днем бухгалтера у віршах, своїми словами, красиві картинки та чарівні відеопривітання.
   Коли ж вітають бухгалтерів в Україні? День бухгалтера та аудитора України святкують 16-го липня, саме в цей день в Україні 1999 року прийняли Закон України, в якому були закріплені основні положення «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Також в нашій країні святкують Міжнародний день бухгалтера, який відзначають 10 листопада.
   Витоки виникнення однієї з найточніших професій беруть свій початок у 15 столітті. Саме тоді 10 листопада 1494 року вперше було видано книгу про основи бухгалтерії, яку написав математик Лука Пачолі. Майже в тому ж вигляді, як її було викладено багато років тому, бухгалтерія застосовується і в даний час. Пачолі описав процедуру ведення бухгалтерського обліку, відомості балансу та ввів спеціальні терміни та знання, необхідні для роботи бухгалтера.

Привітання у віршах для бухгалтерів у їх професійне свято

У День бухгалтера бажаю

Ніколи не сумувати,

Усі звіти та баланси

Постійно вчасно Вам здавати.

 

Завжди бути на позитиві,

Діло від душі любити,

Дебет з кредитом з усмішкою,

Без напруження вам зводити.

 

Бути вам у прибутку бажаю,

У доброму здоров'ї завжди,

Нервів нехай вам не зіпсують

Ніколи інспектори.

 

***

 

Бухгалтером непросто бути:

Закони потрібно вивчити

І дебет із кредитом зводити,

Вміти проводки проводити!

 

У кар'єрі вам великих успіхів,

А в житті – радості та сміху.

Зарплата буде нехай гідною,

А на душі – завжди спокійно!

 

***

 

У День бухгалтера бажаю,

Щоб комп'ютер не завис,

Дебет з кредитом зійшовся,

Адже Ви – клас спеціаліст!

 

В особистому житті багато щастя,

Сім’я та діти хай приносять радість.

Нехай уходять геть нещастя,

А удача і кохання — ждуть!

 

***

 

Дебет, кредит, бланки, карти,

Нарахування всім зарплати,

Складний життєвий розрахунок...

Всім бухгалтерам – шана і дарунок!

 

Вас сьогодні вітаємо,

Благ завжди, у всьому бажаємо,

Найпозитивніших моментів,

Добросовісних клієнтів!

 

На роботі - лише успіхів,

Щоб розрахунки без огріхів

Були зроблені завжди...

Щастя, вам, бухгалтери!

 

***

 

Вітаємо вас сьогодні

Із Днем бухгалтера, ура!

І звичайно, побажати вам

Кілька слів уже пора.

 

Щоб звіти всі здавалися,

Дебет із кредитом дружив,

Усі баланси складалися,

А комп'ютер не тупив.

 

Буде доля щасливою,

Збільшиться пошана,

Стане премія чудовою,

І оклад ваш завжди зроста!

 

***

 

У День бухгалтера бажаю

Вам чудовий колектив,

Щоб були ви щасливі,

Випромінювали позитив.

 

Щоб усе завжди сходилося

І працювалося легко,

Щоб премія не снилась

І була завжди ого!

Вітаннячка своїми словами в День бухгалтера і аудитора України та в Міжнародний день бухгалтерії

Шановні бухгалтери! Вітаємо вас з вашим професійним святом і бажаємо, щоб воно пройшло якомога веселіше, радісніше, щоб хоча б на один день ви забули про турботу, цифри та роботу, а просто насолодилися святковим настроєм. Успіхів вам та удачі в роботі!

***

З днем бухгалтера. Нехай дебет із кредитом не сваряться, нехай робота завжди ладнається, нехай удача підтримує в будь-якій ситуації, нехай успіх ніколи не покине тебе. Від душі бажаю безхмарного щастя, унікальних можливостей, харизми та оптимізму, геніальних ідей, ангельського терпіння та натхнення, любові рідних, працьовитості та впевненості, природних емоцій радості, розкоші та благополуччя у житті.

***

Вітаю всіх професіоналів обліку та аудиту зі святом – Днем Бухгалтера! Бажаю — посидючості, уважності, точності, прозорості та легкості у праці. Високих показників, стабільного кар'єрного зростання та збільшення накопиченого капіталу. Особистого щастя, перемог та успіхів!

***

Вітаю з Днем бухгалтера і від щирого серця бажаю, щоб за калькуляцією статей твого життя не було поганого настрою, розчарувань та поразок. Нехай розрахунки з постачальниками кохання здійснюються за допомогою усмішок, нехай на твоїх рахунках не буде заборгованості, нехай завжди буде у плюсі удача, щастя та благополуччя.

***

У День бухгалтера залишаю свої щирі вітання та теплі побажання. Нехай кожна справа буде великою і бравою, нехай кожен звіт буде правильним і безпомилковим, нехай дебет із кредитом завжди будуть у порядку, нехай будуть впевненими сили та знання, бездоганна робота та вірна удача.

***

Вітаємо з професійним святом усіх бухгалтерів! Бажаємо вам, щоб цифри завжди складалися саме так, як вам того хочеться, а люди довкола розуміли важливість вашої роботи і ставилися до вас з повагою. Щастя та уважності вам у вашій професії та у повсякденному житті.

***

Бухгалтер — не просто професія, це справжнє покликання, яке дозволяє розвивати економіку країни у правильному руслі. Завдяки цим працівникам наші підприємства злагоджено працюють і всі робітники можуть отримувати заробітну плату вчасно. Вітаємо вас, дорогі бухгалтери, та низько кланяємось вам за ваш посильний внесок у впорядковане та гармонійне життя нашої країни!

***

Тих, для кого «дебет» та «кредит» не просто страшні та незрозумілі слова, вітаємо сьогодні з їхнім святом. Адже сьогодні не просто день, а День Бухгалтера. Нехай успіхи будуть у вас не тільки сьогодні, а й у будь-який день року. І нехай вони стосуються не лише професійної галузі.

***

У вашій відповідальній професії багато цифр, обліку, таблиць, формул. Але життя складається не тільки з цього, тому сьогодні, в День бухгалтера, я хочу побажати вам простого домашнього затишку, смачних обідів за столом, теплого ліжка, чудових вихідних, приємної дружньої компанії. Нехай життя рясніє не лише цифрами, а й яскравими фарбами.

Відеопривітання з професійним святом бухгалтерів та аудиторів