Значення імені Галина та привітання з Днем Ангела (іменинами) для Галі

Значення імені Галина – тлумачення

Ім'я Галина має грецьке коріння. Воно походить від слова «галене», що означає ясну погоду та штиль, при якому води моря абсолютно спокійні. Звідси і значення імені: спокійна, безтурботна, тиха. У давньогрецькій міфології ім'я Галена носила одна з водяних дів - нереїда, що опікується безбурним морем. На честь її було названо астероїд, тому Галина може похвалитися, що є тезкою космічного об'єкта.

А в деяких країнах з мовами романської групи (до них належать Італія, Іспанія та Португалія) ім'я Галина буде співзвучне слову «gallina», яке перекладається як курочка чи курча.

Серед її позитивних якостей – уміння стояти на своєму та велика сила волі. Галина дуже працездатна та наполеглива. Це життєлюбна людина, яка заражає енергією всіх оточуючих.

Її відрізняють серцева доброта та привітність. Галя ніколи не стане свідомо кривдити чи підставляти людину. Своїх кривдників жінка швидко прощає, зла на них у жодному разі не тримає.

Галя має гарні успіхи у навчанні, хоча ніколи не прагне бути круглою відмінницею. Її доля, як і її характер, сповнена протиріч: сьогодні вона на вершині слави, впевнена у своїх силах, а завтра – у розбитого корита. Часто це відбувається через те, що Галина не здатна визнати свої помилки та продовжує йти у неправильному напрямку. Через це вона може раптово впасти духом і зневіритися. Дівчата з таким ім'ям пізно виходять заміж. У її житті часто трапляється понад два шлюби. Зазвичай вони віддають перевагу сім'ї, але коли з'являються діти, переключають всю свою увагу на них.

Зменшувально-пестливі форми імені Галина: Галя, Галюша, Гала, Галочка, Галюха, Галчонок, Галка, Галька, Ганя, Гася, Гуля, Аля.

Іменини: 23 лютого, 23 березня, 29 квітня

Збірка нових красивих привітань у прозі з Днем Ангела Галі

Звичайне привітання:

Дорога Галя, з Днем Ангела тебе! Бажаю, щоб твій ангел-охоронець завжди був поруч, допомагав у складних моментах і відчував твоє щире задоволення від кожної перемоги в житті. Нехай здоров'я, любов, достаток і щастя супроводжують тебе завжди.

***

Ніжне привітання:

Мила Галинко! Вітаю тебе з Днем Ангела. Нехай твоє життя буде сповнене радісних моментів, любові, доброти і тепла. Хай твій ангел-охоронець завжди підказує тобі правильний шлях і направляє твої дії до мети. Будь щаслива і кохана!

***

З глибоким змістом:

Дорога Галино, з Днем Ангела! Це свято - час задуматися про те, що наші життя керують вищі сили, які завжди стоять за нами, допомагаючи у важкі моменти. Як і твій ангел-охоронець. Бажаю, щоб ти завжди відчувала його підтримку, та вірила у те, що все буде добре. Хай щасливі миті та успіхи супроводжують тебе крізь життя.

***

З побажанням наснаги:

Моя улюблена Галочко! Вітаю з Днем Ангела. Нехай твій ангел-охоронець дарує тобі силу, наснагу і витривалість для досягнення мрій і планів. Будь сильною, відважною і впевненою у своїх здібностях. Нехай здоров'я та щастя завжди знаходять тебе на шляху до перемоги.

***

На твоє свято, Галина, хочу побажати тобі безмежного щастя, міцного здоров'я та невичерпної енергії. Нехай кожен день приносить тобі радість і задоволення, а твої мрії завжди збуваються.

***

Дорога Галя! З нагоди твого свята хочу побажати тобі світлого життя, чистого щастя та безмежної любові. Нехай кожен день твого життя буде повний радості та задоволення, а твої мрії збуваються з легкістю.

***

Мила Галя! День Ангела наступив, і я бажаю тобі здоров'я, любові та щастя. Нехай твоя душа буде наповнена радістю і благополуччям, а мрії завжди збуваються. Вітаю зі святом!

***

Шановна Галино! Я бажаю Вам найщирішого щастя та світла у вашому житті. Хай Ваші дні будуть наповнені радістю та любов'ю, а Ваша душа завжди буде повна енергії та натхнення. Щиро вітаю Вас зі святом!

***

Люба моя Галочко! Зі святом тебе, моє кохання. Бажаю тобі найкращих благ на землі - міцного здоров'я, сімейного благополуччя та процвітання в усіх справах. Хай життя принесе тільки радість та задоволення. Вітаю з іменинами!

***

Галі, Галочки, Галинки! Вітаю вас зі святом і бажаю багато здоров'я та щастя. Хай ваші дні будуть повні приємних здивувань, щедрі на радість та веселі моменти. Будьте завжди щасливі і удачливі в усьому. Щиро вітаю з днем Ангела!

***

Дорога Галина! Вітаю тебе з днем іменинами і бажаю, щоб життя було повне щастя, мрій та успіху. Нехай Бог благословить тебе і зберігає від усяких лих. Нехай кожен день буде повний радості і задоволення. Вітаю зі святом!

Вірші для привітання з Днем Ангела Галини

З Днем Ангела, Галино мила,

Вітаю зі святом щиро,

Щастя, любові і добра,

Бажаю з усієї душі я.

 

Хай Святого ангела крила

Тебе від бід і горя вбережуть,

А мрії твої завітні

Завжди вперед тебе ведуть.

 

***

 

З іменинами, Галинко!

Це свято як розминка,

Адже бажаю я й надалі

Не бачить горя і печалі.

 

Ти й у будні посміхайся,

Щомиті насолоджуйся.

Будь здорова, будь розумна

І взаємно закохана.

 

Щастя, люба Галино!

Життя нехай не буде швидкоплинним,

Нехай розмірено йде,

І у нім тобі везе.

 

***

 

З днем янгола, Галино!

Нехай мрії здійснюються,

Удача буде довгою,

Душа теплом сповниться.

 

Нехай люблять усі, хто важливий,

Надії втілюються,

Успіх чекає щогодини,

Дні сміхом сповнюються!

 

***

 

Нехай ангел, ні на що не відволікаючись,

Тебе надійно, Галя, береже

Щоб щодня дарував тепло та радість,

Й здоров’я твоє надійно стереже!

 

Від усіх негараздів і вигаданих пліток

Захисник нехай захистить крилом своїм,

Щоб ти була найщасливіша на світі,

І благодаттю повнився твій дім!

 

***

 

Галя, Галечка, Галина,

З Днем Ангела тебе,

Будь, Галюня, ти щасливою,

І завжди бадьора, мила!

 

Щоб частіше посміхалася,

І здоровою була,

І свою опору, радість,

Обов'язково ти знайшла!

 

***

 

З днем ангела, Галино мила,

Щиро тебе вітаю зі святом,

Бажаю в житті щастя без краю,

Для тебе найкращих подій і мрій.

 

Хай життєва стежка буде ясна,

Душа нехай буде наповнена любов'ю,

І здійснюються найкращі бажання,

Завжди хай буде поруч твоя родина й друзі.

 

***

 

З Днем Ангела, Галино мила,

Лунає радісне слово, що зветься "свято",

Бажаю, щоб кожен момент життя був яскравим,

Щоб доля твоя не забула про щасливі миті.

 

Нехай серце твоє завжди буде повне тепла,

Нехай життєва стежина буде відкритою й ясною,

А в душі завжди звучить мелодія любові,

Що наповнює світлом і відкриває нові двері.

 

І нехай радість наповнює кожен день,

І сміх і щастя не вщухає ніколи,

Нехай доля подарує найкращі подарунки,

І друзі й рідні завжди будуть поруч з тобою.

Чудова відео листівка з Днем Ангела (іменинами) Галини