Привітання з Днем Ангела (іменинами) Петра. Значення імені Петро.

Значення імені: в перекладі з давньогрецької «камінь». Петро відрізняється вираженою допитливістю і відкритістю. Йому цікаво все нове, незвичайне, незрозуміле для його розуму. З самого дитинства Петро тягнеться до знань, до вивчення зовнішнього світу. Часто Петро має хороший слух і голос, завдяки яким він може зробити прекрасну кар'єру вокаліста або музиканта. У навчанні у Петра немає проблем, він вчиться добре. Після закінчення школи, як правило, Петро продовжує навчання. Свою професію вибирає обережно і грунтовно. У Петра дуже добре розвинена схильність до систематизації і аналізу. Петро може довго не одружуватися, грунтовно підбираючи свою супутницю життя. У цій справі він не терпить поспіху. Але коли така людина зустрічається в його житті, він тут же робить рішучий крок. У шлюбі, перш за все, цінує вірність і відданість. Петро дуже любить тварин і дітей, до тих і інших проявляє величезну турботу і увагу. Петро дуже прив'язаний до матері, тому дуже вдячний дружині, якщо вона підтримує добрі стосунки з його матір'ю. Петро старанний сім'янин, який любить свою сім'ю і з задоволенням займається домашнім господарством.

Інші форми імені Петро: Петя, Петруня, Петюня, Петруха, Петруша, Пітер, Петер, П'єр, Педро, Петрос, Петро, ​​Пета, Петька, Петрик.

Іменини: 3 січня, 10 січня, 13 січня, 14 січня, 15 січня, 22 січня, 25 січня, 26 січня, 29 січня, 1 лютого, 4 лютого, 7 лютого, 9 лютого, 12 лютого, 14 лютого, 20 лютого, 22 лютого, 28 лютого, 7 березня, 11 березня, 14 березня, 22 березня, 6 квітня, 20 квітня, 24 квітня, 9 травня, 10 травня, 16 травня, 25 травня, 29 травня, 31 травня, 5 червня, 9 червня , 18 червня, 25 червня, 29 червня, 8 липня, 12 липня, 13 липня, 14 липня, 23 липня, 27 липня, 29 липня, 2 серпня, 3 серпня, 20 серпня, 22 серпня, 25 серпня, 6 вересня, 8 вересня, 12 вересня, 15 вересня, 16 вересня, 17 вересня, 23 вересня, 24 вересня, 26 вересня, 5 жовтня, 6 жовтня, 10 жовтня, 13 жовтня, 14 жовтня, 15 жовтня, 16 жовтня, 17 жовтня, 18 жовтня, 21 жовтня, 22 жовтня, 1 листопада, 5 листопада, 16 листопада, 23 листопада, 27 листопада, 28 листопада, 2 грудня, 8 грудня, 9 грудня 11 грудня, 23 грудня, 24 грудня, 29 грудня, 30 грудня

Привітання у віршах до Дня Ангела (іменин) Петра

Твій добрий ангел над тобою літає,

І з іменинами тебе вітає,

Від нас теж поздоровлення прийми,

Нехай будуть щасливі всі дні твої.

Петя, зі святом тебе ми вітаємо,

Всього найкращого щиро бажаємо,

Перемог тобі, удачі, миру і добра,

Життєва  дорога твоя, щоб веселою була.

 

***

 

З іменинами тебе, Петя, вітаємо,

Довгого і щасливого життя бажаємо,

Нехай буде прихильна до тебе доля,

Нехай день сьогоднішній буде краще, ніж учора.

Нехай добрий ангел тебе від бід оберігає,

Нехай негода повз пролітає,

Нехай всі бажання стають реальністю щодня,

Всіх благ тобі, достатку і тепла.

 

***

 

Петя, ти сьогодні іменинник, вітаємо,

Жити у здоров'ї і щастя до ста років бажаємо,

Нехай всі твої бажання збуваються,

Нехай свято життя ніколи не кінчається.

Забудь назавжди про хворобу і незгоди,

Будь здоровим довгі - довгі роки,

Нехай день ангела тобі удачу принесе,

Нехай неодмінно тобі сьогодні повезе.

 

***

 

У День іменин Вам, Петро, побажаю

Знайти заповітну, жадану мрію!

І вона точно збудеться, я знаю!

Знайти її, хочете, допоможу !?

 

Бажаю Вам посмішок найтепліших,

Від самих вірних, відданих друзів!

Успіхів Вам бажаю я величезних,

І найдобріших і щасливих днів!

 

***

 

Іменини у Петра -

Кращий привід для зізнань,

Слів підтримки і добра

І хороших побажань.

 

Будь завжди на висоті,

Є ще до чого прагнути.

Все, що тільки ти хотів,

Хай саме собою станеться!

 

***

 

Бажаю, Петя, від душі

Тобі здоров'я, сил, добра,

Успіхів малих і великих,

Бути щасливіше, ніж був вчора!

 

Нехай будуть дружба і любов

Твоє життя світлом опромінювати!

Тобі бажаю знову і знов

Від життя все краще брати!

 

***

 

Поздоровляю тебе, Петро,

Був завжди, щоб ти лише бадьорий,

Щоб тримав за хвіст удачу ...

Так, і щастя, ось, на додачу!

 

А ще - мішечок сміху,

Плюс - вагон великий успіху,

Скриня величезна - позитиву ...

Завжди чекала, щоб перспектива!

Привітання своїми словами до Дня Ангела та іменин Петра

Дорогий Петро, щиро тебе вітаю і бажаю міцних сил, стабільного блага, високого достатку, вірного кохання, справжньої дружби, доброї удачі, безсумнівного успіху, постійного оптимізму і великого щастя в житті.

***

Петрику, я щиро тебе вітаю і хочу побажати завжди тримати ніс за вітром удачі, ніколи не опускати крил своєї душі, постійно вдосконалювати себе і своє життя. Нехай для Петра новий день відкриває нові простори для щастя серця і натхнення натури.

***

Від душі вітаю тебе, дорогий Петро. Бажаю тобі невимовного везіння в житті, прекрасних можливостей саморозвитку і блискучих шансів на удачу, вірного кохання і справжнього щастя, нереальних успіхів і стабільного добробуту.

***

Дорогий Петрику, вітаю тебе від щирого серця. Милий, я тобі бажаю мати високу гордість і честь, бути бравим і мужнім чоловіком, робити добрі вчинки і домагатися високих успіхів в житті, прагнути до свого щастя і бути сильно коханим.

***

Дорогий Петро, я тебе сердечно вітаю і хочу побажати непереможного здоров'я і оптимізму душі, впевненості в своїх силах і активної діяльності, чудових успіхів і неймовірного щастя в житті, великої удачі і безсумнівною любові.