Вітання з Днем Ангела (з іменинами)

     День Ангела чи іменини в залежності від імені можуть відзначатися в рік від декількох раз до десятків разів. Найбільше люди відзначають той день, який найближче до дня їхнього народження.
     Іменинами називається день пам'яті святого, на честь якого названий християнин. Інші назви цього дня - день Ангела, день тезоіменитства.
     Кожен православний християнин носить ім'я святого, на честь якого він названий. Ім'я вибирається за церковним календарем, кожен день якого присвячений пам'яті того чи іншого святого. День пам'яті святого, ім'я якого носить православний християнин і називається: День ангела, або Іменини.
     Після здійснення Таїнства хрещення святий, ім'я якого вибрано дитині або крещаемому дорослому, стає його небесним покровителем.
Ви самі можете з декількох святих вибрати того, хто Вам особливо близький. Якщо Ви нічого не знаєте ні про кого з них, вважайте своїм небесним покровителем того, чий день пам'яті в календарі знаходиться найближче до дня Вашого народження.
    Щоб визначити день іменин, в Церкві склалася наступна практика: якщо в церковному календарі зустрічаються кілька днів пам'яті святих, тезоіменитого з вами (тезоіменитий - одноіменного, з тим же ім'ям), то вашим днем ​​Ангела буде найближчий з цих днів після вашого дня народження вперед по календарем.
     Святий же, пам'ять якого звершується в цей день, і буде вашим небесним покровителем.
     Якщо вашому святому відбувається протягом року кілька днів пам'яті, то найближчий день після вашого дня народження - це день ваших іменин, інші ж дні його пам'яті називаються малими іменинами. Правила ці рекомендаційні, але не обов'язкові. За бажанням кожен може вибрати своїм небесним покровителем будь-якого соімённого з ним святого і святкувати іменини в день його пам'яті. Якщо дитина названий неправославних ім'ям, то при хрещенні зазвичай вибирається співзвучне православне ім'я і іменини у нього визначаються за православним іменем.

 

В день Ангела бажаю я любові
І від душі успішних перемог,
Натхнення, щастя світлого, здоров’я
І хай тебе оберігає Бог!

 

 

Хай Ангел простелить троянди багряні

На довгій життєвій стежині.

Хай будуть у серці щастя й кохання

І радістю повниться кожная хвилина!

 

 

Рано-вранці, до сходу сонця
Ангел стукав у віконце
І сказав мені новину,
Що у тебе іменини!

Нехай під крилами своїми твій ангел береже тебе,
Дарує лиш приємні миті, і долю добру хай пошле!

Привітання з Днем ангела по іменах

Відео привітання з іменинами

Красиве привітання з Днем ангела Юлії.