Поздоровлення з іменинами Олександра. Значення імені Саша.

Значення імені Олександр: «Захисник людей»

Це ім'я має походження від двох грецьких слів, "алекс" - захисник і "андрос" - чоловік.

Інші форми імені Олександр - Саша, Саня, Шура, Олекса, Олесь, Лесь, Сашка, Санька, Шурка, Сашенька, Сашуля, Сашуня, Шурік, Саньок.

У дитячому віці хлопчик з іменем Саша часто хворіє, але якщо в підлітковому віці розпочинають займатися спортом та приділяють увагу загартуванню, надалі з них виростають сильні та мужні чоловіки.

В житті Олександр затято досягає своєї мети. Він може очолити колектив і достатньо вправно ним керувати. При цьому вони спираються на талановитих людей з найкращими здібностями та довіряють їм виконувати найбільш важливі та складні ділянки роботи. В своєму житті вони керуються справедливістю і мають відповідну репутацію.

Одне з найбільш вразливих місць Сашка – слабкість до спиртних напоїв. У стані сп'яніння він часто втрачає контроль над собою, починає вихвалятися і прагне випередити компаньйонів за застіллям. Та доволі часто трапляється так, що деякі важливі події у житті рідних та близьких можуть назавжди відвернути Сашка від захоплення спиртним.

Схильний мріяти про кохання, а не любити. У стосунках із жінками Олександр насамперед прагне бути чарівним. Рідко зустрінеш такого привітного та чарівного чоловіка, як Олександр. Подати руку, допомогти вдягнути пальто, купити букет квітів - це у нього у звичку. А головна зброя Олександра — комплімент. Ні, Олександр не грає, він і справді вірить у щирість своїх компліментів, так само як і в щирість своїх освідчень у коханні. Біда в тому, що, присягнувшись любити вічно, Олександр через деякий час з таким же запалом і вірою в почуття, що охопило його, буде присягатися іншій жінці.

Народжені влітку Олександри дуже люблять дітей, як своїх, так і чужих. Народжені в іншу пору року у відносинах з дітьми стриманіші.

Коли Олександр святкує День Ангела?

Іменини у Сашка: 8 січня, 10 січня, 14 січня, 17 січня, 31 січня, 7 лютого, 17 лютого, 19 лютого, 20 лютого, 21 лютого, 6 березня, 8 березня, 10 березня, 14 березня, 17 березня, 22 березня, 25 березня, 26 березня, 28 березня, 29 березня, 30 березня, 9 квітня, 23 квітня, 27 квітня, 28 квітня, 30 квітня, 3 травня, 4 травня, 24 травня, 26 травня, 27 травня, 29 травня, 1 червня, 2 червня, 5 червня, 8 червня, 11 червня, 20 червня, 22 червня, 23 червня, 26 червня, 27 червня, 1 липня, 6 липня, 10 липня, 16 липня, 19 липня, 21 липня, 22 липня, 23 липня, 2 серпня, 7 серпня, 11 серпня, 14 серпня, 20 серпня, 24 серпня, 25 серпня, 27 серпня, 29 серпня, 2 вересня, 3 вересня, 4 вересня, 9 вересня, 10 вересня, 12 вересня, 13 вересня, 17 вересня, 18 вересня, 20 вересня, 22 вересня, 26 вересня, 3 жовтня, 4 жовтня, 5 жовтня, 8 жовтня, 9 жовтня, 11 жовтня, 13 жовтня, 14 жовтня, 24 жовтня, 25 жовтня, 30 жовтня, 2 листопада, 3 листопада, 4 листопада, 5 листопада, 12 листопада, 13 листопада, 14 листопада, 16 листопада, 17 листопада, 20 листопада, 22 листопада, 23 листопада, 2 5 листопада, 27 листопада, 2 грудня, 3 грудня, 6 грудня, 7 грудня, 8 грудня, 17 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 25 грудня, 26 грудня, 28 грудня, 29 грудня, 30 грудня

Вірші для привітання та поздоровлення з іменинами (Днем Ангела) Олександра

 

Бажаємо Олександру ми

Жити без печалі та нудьги.

Бажаємо щастя та успіху,

Завзяття, позитиву, сміху.

 

Бути Олександром нелегко,

Усіх захищати тобі дано.

Бажаємо сміливості та сили,

Щоби всі навколо тебе любили.

 

Бажаємо бути гідним, вірним,

У всьому успішним та зразковим.

Нехай завжди тобі щастить

Кожен день і в кожну мить.

 

***

 

Саша, Сашко, Олександр,

Переможець добрий наш,

Побажати хочемо здоров'я,

Сил, везіння та добра!

 

Щоб був могутнім та міцним,

Своє ім'я виправдав,

Був веселим, енергійним,

Ніколи не сумував!

 

***

 

Олександру побажаємо

Залишатися на хвилі,

Бути першим завжди в житті,

Переможцем – у долі!

 

Тріумфальних здобутків,

Усі перешкоди руйнувати,

І насправді свої плани

Дуже швидко досягати.

 

***

 

З днем твоїм тебе сьогодні

Олександре, вітаємо!

Багато сил та оптимізму,

І енергії бажаємо!

 

Щоб азарт не згасав,

І настрій не пропадав,

Натхнення випромінюй,

Будь щасливий, процвітай.

 

По життю веде успіх,

І звучить веселий сміх,

А удача поруч буде,

І доля тебе балує!

 

***

 

Простих речей я, Саша, побажаю:

Жити радіючи, плануючи, мріючи,

Люблячи, сподіваючись, людям довіряючи.

Життя не роками, а справами вимірюючи.

 

Не скаржачись, що чогось не вистачає,

Дякуючи за все, що Бог вручає,

Чужих суджень не лякаючись

І кожним новим днем насолоджуючись!

 

***

 

Саня, Саша, Олександр,

Цей день сьогодні твій!

Побажаю я від серця:

Будь щасливим, любий.

 

Будь здоровим, посміхайся,

Будь удачливим та милим,

Радісним, багатим, видним,

Дуже добрим та коханим.

 

***

 

Сашко, нехай тобі життя

Завжди буде радість дарувати,

Лише до кращого вічно прагнути,

Намагайся мрії свої втілювати!

 

Бажаю перемог, досягнень,

Удачі, лише вірних друзів,

Щодня в житті щасливу мить

І тисячі сонячних днів!

 

***

 

Бажаю, щоб кожну мить

Ти, Сашко, радісно сяяв,

Щоб у житті ти легко досягав

Усього, про що давно мріяв!

 

Нехай завжди твій гаманець

Грошима поповнюється!

Нехай у тебе будь-який день

З посмішки починається!

 

***

 

Олександре, вітаємо!

У цей день хочемо сказати,

Як тебе ми поважаємо,

І хочемо ми побажати:

 

Будь завжди таким надійним,

І спокійним усередині будь,

Будь сміливим, але обережним,

На рожен не лізь, дивись!

 

***

 

Олександре, вітаю!

І в цей день тобі бажаю

Бути веселим та здоровим,

Прикростей та бід не знати.

 

Бути успішним та щасливим,

Без клопоту і без турбот,

Бути найкращим і коханим,

Нехай тобі у всьому щастить!

Збірка красивих привітань в прозі з Днем Ангела Олександра

Дорогий Олександре, сьогодні я від душі тебе вітаю з Днем Ангела і хочу побажати завжди бути впевненим борцем за своє щастя та справжнім переможцем. Нехай тебе нічого в цьому житті не лякає і не розчаровує, нехай кожен день буде сповнений вогню впевненості та цілеспрямованості. Удачі та успіхів тобі, Олександре, здоров'я та відваги, гідних перемог та кохання.

***

Сашко, дорогий, у день твоїх іменин побажаю тобі бути завжди на позитиві, не зупинятися ні перед чим, сміливо і красиво писати довгу історію щастя та любові свого життя, в якому неодмінно буде місце для світлих мрій та великих справ.

***

Олександре, будь сміливий, рішучий, активний, цілеспрямований. Від щирого серця вітаю і бажаю великої удачі на життєвому шляху. Бажаю кохання та вірної дружби. Бажаю впевнених дій та обов'язкових перемог. Олександре, нехай твоє життя має довгий шлях, на якому будуть зустрічатися добрі люди та великі можливості для твоїх мрій та успіхів.

***

Я вітаю тебе, сміливий та гордий Олександре. Бажаю свого не втрачати, а непотрібного не шукати. Бажаю з кожним днем досягати успіху, визнання та щастя в житті. Сашко, будь завжди верхи на коні, не втрачай свого бойового духу. Бажаю тобі здоров'я, невичерпної енергії та супутньої удачі на життєвому шляху.

***

З грецької "Олександр" - захисник. І сьогодні я вітаю тебе, міцний, сильний, відважний чоловік. Бажаю стійких життєвих позицій. Бажаю багатства фінансів та душі. Бажаю великих завоювань на шляху та героїчних подвигів. Бажаю чарівної любові та постійного комфорту в житті.

***

Вітаю зі святом, Олександре! Бажаю завжди вірити в себе та свої сили, впевненим кроком йти до вершини успіху та залишати в собі такі якості, як цілеспрямованість, життєрадісність, оптимізм та мудрість!

***

Саша, від щирого серця вітаю тебе з Днем Ангела! Бажаю океан позитиву, річки здоров'я, моря удачі й тільки доброго вітру змін. Нехай збудуться всі мрії та плани й життя налагоджуватиметься з кожним днем все сильніше!

***

Шикарного чоловіка Олександра вітаю і бажаю приймати лише зважені та мудрі рішення, вміти відповідати за наслідки, насолоджуватися успіхом, показувати переваги та користуватися ними на повну!

***

Олександр – захисник і славний хлопець. Просто привітати тебе не вдасться. Ми хочемо прикрасити це свято букетом хвалебних слів на твою адресу. По-перше, ти – чоловік. Для когось брат, друг, коханий. Для когось рідний та неповторний. А для нас ти — Сашко, якого ми знаємо все життя, найкльовіший хлопець і найдорожчий друг. Будь завжди найздоровішим і найщасливішим. Вітаємо!

***

Бажаю дивитися тільки вперед, як капітан корабля — слідувати точно наміченому курсу. Нехай усі перепони залишаються за бортом твого судна, а проблеми відлітають наче птахи за лінію горизонту. Олександре, бажаю купатися в морі щастя, і нехай його води завжди дарують тільки добро.

***

З днем Ангела, Олександре! Бажаю тобі успіху, реалізації всіх ідей та просування кар'єрними сходами. Будь здоровий і щасливий, не піддавайся обставинам і вір тільки у краще, долаючи будь-які перепони та перешкоди. Нехай твоє серце завжди буде відкрито для щирих та добрих людей!

***

Вітаємо Вас зі святом Олександре! Бажаємо Вам у житті яскравих подій, гарного враження, чудового настрою, багато вдалих днів, успішних реалізацій усіх планів. Нехай усі Ваші мрії та бажання здійсняться. Величезного вам щастя!

***

Вітаю з іменинами, Олександре. Від щирого серця бажаю бути господарем своєї долі. Нехай усі бажання здійснюються саме так, як тобі хочеться, і саме тоді, коли тобі це потрібне. Нехай радість всюди буде присутня у твоєму житті, а близькі та рідні ніколи не розчаровують. Зі святом і всього тобі найпрекраснішого!

***

Олександре, я вітаю зі святом. Бажаю тобі, щоб ти домагався всіх поставлених завдань та цілей. Щоб твій достаток завжди зростав, а робота була на радість. Щоб поряд була твоя кохана, яка завжди буде тобі опорою та берегинею сімейного вогнища. Щастя та любові тобі.

Відео-листівка з привітанням до Дня Ангела Саші